параметри фігури Дженніфер лопес

Американська ікона стилю Дженніфер Лопес з першихднів своєї успішної вокальної кар'єри зарекомендувала себе не тільки як талановитої актриси, хорошою співачки і стильною модниці, але і як приваблива і сексуальна персона. Знаменитість ніколи не відчувала браку чоловічої уваги. І вся справа в гарну фігуру Дженніфер Лопес, яку зірка тримає в хорошій формі.

Як стверджує сама актриса, вона не худа і нетовста. Джей Ло важить 59 кілограм. При цьому зростання американської зірки досягає 165 сантиметрів. Маючи середній зріст і невелику вагу, Дженніфер Лопес отримала від природи жіночні параметри фігури. У неї вузькі плечі і широкі стегна, які в обсязі доходять до позначки 101 сантиметр. Але талія Дженніфер завжди витончена і без зайвих округлостей, оскільки Лопес утримує цю область фігури в межах 68 сантиметрів. Такі пропорції дозволяють Дженніфер підбирати гардероб легко і швидко. Співачка ніколи не мала проблем ні з одягом, ні з взуттям. Напевно, з цієї причини число нарядів відомої модниці таке велике, що і допомогло їй досягти статусу ікони стилю.

Фігура Дженніфер Лопес

Говорячи про фігуру Дженніфер Лопес в цілому, можнавизначити її на сто відсотків в категорію груша. Незважаючи на те, що груди зірки не відрізняється великими обсягами, її стегна досить виразні. Однак нестачі в цьому Лопес не бачить. Навпаки, судячи з її гардеробу, що підкреслює зону стегон, співачка вважала за цей дар природи своїм достоїнством. При цьому Дженніфер підтримує плоский живіт і стрункі ноги. Навіть після пологів двох чарівних двійнят шляхом кесаревого розтину параметрам фігури Дженніфер Лопес можна позаздрити. А то, наскільки швидко співачка повернула собі колишню привабливість після вагітності, змушує захоплюватися багатьох.

Читайте також
  • Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес: нові подробиці з життя зірок в нових інтерв'ю
  • Дженніфер Лопес прогулялася по Хемптонс з Алексом Родрігесом і дітьми
  • Французькі канікули Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса

І, можливо, велике бажання і прагнення Дженніфер бути красивою і молодий робить її і в 43 роки привабливою і сексуальною.

параметри фігури Дженніфер лопес1

параметри фігури Дженніфер лопес2

параметри фігури Дженніфер лопес3

параметри фігури Дженніфер лопес4

параметри фігури Дженніфер лопес5

параметри фігури Дженніфер лопес6

параметри фігури Дженніфер лопес7

параметри фігури Дженніфер лопес8

параметри фігури Дженніфер лопес9