Одрі Хепберн зростання вага

Коли ми чуємо ім'я Одрі Хепберн, нашеуяву і пам'ять малюють нам прекрасну, тендітну фігуру з довгою шиєю, ногами, осину талію, царственої поставою і красиве обличчя. Актриса світового рівня, ікона стилю, муза дизайнера Юбера Живанши, посол доброї волі ЮНІСЕФ і в 60 років залишалася такою ж тонкою і стрункою.

Причини стрункості Одрі Хепберн

Одрі Хепберн, уроджена Одрі Кетлін Растон,з'явилася на світ 4 травня 1929 року. Свої дитячі роки вона провела в Брюсселі, окупованому німецько-фашистськими військами. І саме в цьому криється один із секретів худорлявості актриси. У ці роки родині доводилося часто голодувати, неможливо було дістати навіть продуктів першої необхідності, потрібних молодому організмові. Іноді дівчинка від голоду не могла навіть пересуватися, так набрякали її ноги.

Інша причина приголомшливою фігури більш радісна. Справа в тому, що з дитинства Одрі Хепберн займалася балетом. Проводячи у верстата по кілька годин на день навіть під час окупації, вона придбала традиційну для балерин субтильну фігуру з добре розвиненими м'язами, довгою шиєю, прямою поставою. Пізніше, коли Одрі почала зніматися в кіно, їй довелося залишити професійні заняття, однак вона до старості зберегла звички харчування, почерпнуті з балетних правил, а також любов до рухливого способу життя. Так, актриса зізнавалася, що хоча не займається постійно ніяким видом спорту, але в будь-яку вільну від зйомок хвилину намагається дати своєму тілу навантаження, прогулятися з собакою, зробити зарядку. Основу її харчування становили прості страви та овочі, але іноді вона могла побалувати себе шоколадкою або пастою з овочевим салатом. Чого ж Одрі не їла ніколи, так це здобної випічки. Винятком став лише знаменитий епізод з «Сніданку у Тіффані», де Холлі Голайтли поїдає булочку, стоячи перед вітриною ювелірного магазину.

Параметри фігури, зріст і вагу Одрі Хепберн

Завдяки набутим ще в молодості харчовимзвичкам і любові до активного способу життя, параметри Одрі Хепберн практично не змінювалися протягом усього життя. У різних джерелах вони розрізняються на 1-2 см. Так, Вікіпедія не повідомляє даних про зріст і вагу Одрі Хепберн, однак в інших джерелах можна прочитати, що її зростання становило 175 см, а вага варіювався в межах 46-49 кг. Такі показники зростання і ваги Одрі Хепберн разом з запаморочливо тонкою талією всього в 51 см створювали той самий ефект крихкості і легкості актриси.

Читайте також
  • Емілі Ратажковскі з чубчиком порівнюють з Одрі Хепберн
  • Спадкоємці актриси Одрі Хепберн показали рідкісні знімки зірки
  • Біографія Енн Хетеуей

Якщо ж говорити про інші параметри, то в якості співвідношення груди-талія-стегна зазвичай вказують 81-51-89, розмір грудей 1 або А, розмір ноги позначають в межах 39-39,5 російського розміру взуття.

Одрі Хепберн зростання вес1

Одрі Хепберн зростання вес2

Одрі Хепберн зростання вес3

Одрі Хепберн зростання вес4

Одрі Хепберн зростання вес5

Одрі Хепберн зростання вес6

Одрі Хепберн зростання вес7

Одрі Хепберн зростання вес8

Одрі Хепберн зростання вес9