вікторія Бекхем зростання вага

Вікторія Бекхем давно визнана іконою стилю іоднією з найкрасивіших жінок планети. Однак багато хто відзначає її зайву, іноді на грані виснаження, худобу. Іншим же така фігура здається ідеальною, адже при такому співвідношенні зростання і ваги особа Вікторії Бекхем набуває скульптурна, а тіло - точені риси.

Зростання, вага, параметри фігури Вікторії Бекхем

Основа подібної фігури, як і принципи харчування,була закладена у Вікторії ще з дитинства. Тоді дівчинка серйозно займалася балетом і після закінчення школи навіть вступила до коледжу Lines Arts Theatre, який успішно закінчила. Однак, незважаючи на артистичність дівчинки, її любов до перевдягань, педагоги не побачили в ній задатків великої балерини, тому юна Вікторія вирішила переорієнтувати свій погляд у бік поп-естради і зовсім скоро весь світ дізнався про неї (в той час Вікторії Адамс) як про однією з солісток стала культової англійської дівочої поп-групи Spice Girls.

Зараз у Вікторії вже четверо дітей, а її фігураяк і раніше виглядає по-дівочому тонко і крихке. Через любов Вікторії до каблуків на екстремально високій шпильці, дуже часто виникає питання: який же зростання у Вікторії Бекхем, адже це дуже складно визначити по фотографії. При зростанні в 163 см її вага становить всього 45 кг. Параметри фігури Вікторії Бекхем укладаються в наступні числа: груди - 86 см, талія - ​​58 см, стегна - 84 см.

Дієта Вікторії Бекхем

Таке співвідношення зросту і ваги дуже складноназвати здоровим, проте Вікторію це не бентежить, вона відчуває себе чарівно саме при такій худорби. Отримати подібні параметри їй дозволяє досить жорстка дієта, яка становить всього 800 калорій, одержуваних з їжі в день. Такий раціон можна назвати дуже мізерним. В основному Вікторія вживає в їжу курку і рибу на пару, овочі, морепродукти і фрукти (за винятком бананів і винограду). Останнім часом Вікторія дотримується, так званої, лужної дієти. Суть її полягає в тому, що всі продукти діляться на лужні, нейтральний і кислі. Утримуючи баланс між кислими і нейтральними продуктами ми позбавляємо організм від стресу, а отже, і від бажання накопичити запаси у вигляді жиру. Співвідношення між кислими і лужними продуктами повинно бути в межах 30/70. У перші входить цукор, червоне м'ясо, жири, кава, шоколад, молочні продукти, фрукти крім цитрусових. До лужних відносяться: зелені салати, овочі, бобові, жирна риба, цитрусові, солодка картопля.

Читайте також
  • Сьогодні Бекхеми відзначають день народження Харпер Бекхем
  • Чому Бекхеми цілують своїх дітей ... в губи?
  • Девід і Вікторія Бекхем відсвяткували 18-ту річницю весілля

Як бачите, співвідношення зросту і ваги Вікторії Бекхем складно назвати нормальними, але це абсолютно не заважає їй залишатися іконою стилю і прикладом для наслідування.

вікторія Бекхем зростання вес1

вікторія Бекхем зростання вес2

вікторія Бекхем зростання вес3

вікторія Бекхем зростання вес4

вікторія Бекхем зростання вес5

вікторія Бекхем зростання вес6

вікторія Бекхем зростання вес7

вікторія Бекхем зростання вес8

вікторія Бекхем зростання вес9