Моніка Белуччі зріст і вагу

Прекрасної і пристрасної італійці виповнилосяп'ятдесят років, але її розкішні форми не перестають надихати і зводити з розуму чоловіків. Сама Моніка Белуччі налаштована більш критично, вважаючи себе занадто пишнотілої і навіть дещо старомодною. Вона не прагне виглядати як модель, але це не означає, що актриса не дбає про своє тіло. Моніка Белуччі, параметри фігури якої не відповідають стандартам, в молодості працювала моделлю, тому добре знає, що треба робити для підтримки тіла в прекрасній формі.

Початок кар'єри

Уродженка Перуджии, яка не так давно відзначилап'ятдесятирічний ювілей, свою кар'єру починала в якості моделі. Моніка Белуччі, фігура якої навіть в підлітковому віці викликала захоплення, вже в 24 роки стала найбільш затребуваною моделлю, підписавши контракт з Elite Model Management. Демонструючи вбрання від знаменитих кутюр'є на паризьких і міланських подіумах, вона вражала присутніх не тільки яскравою зовнішністю, але і ідеальними параметрами. У молодості Моніка Белуччі, зріст і вагу якої, якщо Вікіпедія не лже, становили відповідно 178 сантиметрів і 63 кілограми, виглядала стрункішою, ніж сьогодні. Про це свідчить і той факт, що їй двічі довелося позувати для легендарного календаря Pirelli. На його сторінки потрапляють лише 12 щасливиць, визнаних найкрасивішими в світі. Для того щоб продовжити кар'єру, популярної моделі довелося відмовитися від навчання в університеті, про що Моніка не шкодує.

Моніка Белуччі зростання і вес1

Моніка Белуччі зростання і вес2

Моніка Белуччі зростання і вес3

Паралельно з модельною кар'єрою Белуччі початкуактивно пропонувати себе режисерам для зйомок в кіно. Спочатку пристрасна італійка наштовхувалася на відмови, але в 1992 році легендарний Френсіс Форд Коппола запросив її на зйомки в фільм «Дракула Брема Стокера». Зігравши епізодичну роль судженої графа, починаюча актриса не викликала фурор, але американські режисери її запримітили. Очевидно, що параметри Моніки Белуччі, а саме зростання, вага, яскрава зовнішність і пишні груди, стали для неї перепусткою в світ Великого кіно. Надалі вона вийшла заміж за зірку французького кінематографу Венсана Касселя, і її кар'єра почала розвиватися стрімко.

Секрети краси

І сьогодні Моніка є затребуваною актрисою. На її персональному рахунку десятки успішних ролей, хоч критики і не радують її престижними преміями та нагородами. Секрети краси Моніки Белуччі досить прості. На першому місці для неї власні відчуття. Моніка не прагне до вигаданим ідеалам і стандартним формам. Її 89-61-89 практично ідеальні, хоч вага і варіюється від 64 до 68 кілограмів. Навіть після народження двох доньок актриса не втратила привабливості, зберігши форму. Моніка любить смачно поїсти, але дотримується принципу невеликих порцій. Вона не раз заявляла про те, що ніколи не буде голодувати заради того, щоб бути схожою на худих голлівудських колег. Їжа повинна приносити задоволення, тому що це нормальний фізіологічний процес. Моніка любить солодощі, але намагається обмежувати їх вживання. Гармонія, відчуття затребуваності і краси допомагають їй радіти кожному дню. Моніка Белуччі не соромиться позувати кращим фотографам світу оголеною, демонструючи гарне тіло і доглянуту шкіру.

Читайте також
  • Каннський фестиваль 2017 - червона доріжка, церемонія відкриття, зірки і наряди кінофестивалю
  • Нові поцілунок Моніки Белуччі в Каннах: під прицілом Педро Альмодовар і Жюльєт Бінош
  • Кохана Венсана Касселя вийшла в світ в Каннах без нього

А ось до спорту Белуччі байдужа. Фітнес, біг і тренажерні зали її не залучають, а ось басейн італійська красуня відвідує часто. Дивлячись на її фотознімки в купальнику під час відпочинку на морському узбережжі, важко не погодитися з тим, що виглядає вона чудово!

Моніка Белуччі зростання і вес4

Моніка Белуччі зростання і вес5

Моніка Белуччі зростання і вес6

Моніка Белуччі зростання і вес7

Моніка Белуччі зростання і вес8

Моніка Белуччі зростання і вес9

Моніка Белуччі зростання і вес10

Моніка Белуччі зростання і вес11

Моніка Белуччі зростання і вес12