зріст і вагу кейт миддлтон

Фігура дружини англійського принца Вільяма КейтМіддлтон завжди викликала захоплення і заздрість у багатьох, завдяки витонченим лініям і струнким формам. Дівчина завжди виглядає приголомшливо незалежно від того, що на ній надіто. І хочеться зауважити, що гардероб Кейт дуже різноманітний. Звичайно, найчастіше Міддлтон з'являється на публіці в витончених і елегантних сукнях, особливо супроводжуючи свого чоловіка. У такі моменти красива ідеально пропорційна конституція герцогині підкреслена найкращим чином. Проте, в арсеналі Кейт Міддлтон відведено достатньо місця повсякденному зручному одязі. Але навіть у вільних джинсах і комфортних толстовках дівчина виглядає просто карколомно.

Параметри фігури Кейт Міддлтон

Зростання Кейт Міддлтон досягає 175 сантиметрів. Така цифра часто ставати метою багатьох модниць. Адже високий зріст ідеально демонструє стрункі ноги. Але не тільки зростання герцогині став причиною її витонченості. Кейт Міддлтон завжди підтримує вагу в межах 60 кілограм, що надає їй легку худобу. Однак дівчина не виглядає виснаженою. Її фігура: груди - 82 см, талія - ​​61 см, стегна 89 см.

У житті Кейт Міддлтон був період, колижурналісти активно зацікавилися параметрами її фігури, помітивши явні округлості в дівчини у особі і стегнах. Цей момент був якраз перед весіллям з принцом. Сама Кейт не заперечує, що в той час злегка поправилася. Але маючи на меті і приклавши чимало зусиль, Міддлтон повернула собі колишню стрункість. Можливо, до дієти її підштовхнула модель весільної сукні, яка явно була розрахована на витончену фігуру.

Читайте також
  • Стала відома програма туру Кейт Міддлтон і принца Вільяма з дітьми в Німеччину і Польщу
  • Кейт Міддлтон зустрілася з Мартіною Навратіловою і іншими спортсменами в рамках Вімблдону
  • Кейт Міддлтон розповіла про свої стосунки з Єлизаветою II і про її допомоги на самому початку сімейного життя

Ще одними собитіемі, які вплинули на фігуруКейт Міддлтон, стала вагітність і пологи. Але і тоді герцогиня не відкладати вирішення проблеми в довгий ящик. Будучи молодою мамою Міддлтон виглядає шикарно і залишається для багатьох прикладом для наслідування.

зріст і вагу кейт міддлтон1

зріст і вагу кейт міддлтон2

зріст і вагу кейт міддлтон3

зріст і вагу кейт міддлтон4

зріст і вагу кейт міддлтон5

зріст і вагу кейт міддлтон6

зріст і вагу кейт міддлтон7

зріст і вагу кейт міддлтон8

зріст і вагу кейт міддлтон9