параметри Кім Кардашьян

Багатьом шанувальникам і, навпаки, тим, хто не любитьКім Кардашьян, не дають спокою її апетитні форми. Очевидним стає одне: до них не можна залишитися байдужим. Отже, які ж параметри Кім Кардашьян?

Параметри фігури Кім Кардашьян до вагітності

Зараз зірка знаходиться в положенні. Вони з чоловіком, Каньє Вестом, чекають на другу дитину. У пари вже є дочка Норт Уест, яка народилася в червні 2013 року. Природно, форми Кім неодноразово змінювалися протягом вагітності і після неї.

Відразу відзначимо, що зірка до народження дітей, які неволоділа якимось з нечуваними формами. Так, вони були пишніше звичних нам модельних 90-60-90, проте все виглядало досить органічно і прикрашало дівчину. Параметри Кім Кардашьян за зростом і вагою до народження першої дитини становили: зростання - 159 см, вага - трохи більше 53 кг. При цьому співвідношення груди-талія-стегна знаходилося на наступних позначках: груди - 86 см, талія - ​​66 см, стегна - 99 см. Тобто вона цілком могла купувати джинси і брюки розміру М або 27, і вони були б зірці в пору. Під час вагітності Кім набрала вагу, що є цілком нормальним для жінки, що чекає дитину. Зірка не раз спростовувала чутки про те, що вона поправилась до 90 кг, і говорила, що ці числа перебільшені принаймні на 30 кг.

Нові параметри Кім Кардашьян

Після появи на світ доньки Кім доситьшвидко прийшла в форму, але складно не помітити, що обсяг її стегон збільшився, а попа зірки стала як предметом захоплення і заздрості шанувальників, так і приводом для численних причіпок і нападок, а також звинувачень у тому, що було проведено хірургічне втручання. У чергу до пластичних хірургів відразу вишикувалися дівчата, які бажають хоч трохи наблизити власні форми до заповітних обсягами Кім.

Однак Кім Кардашьян всіляко заперечуєвтручання пластичних хірургів і заявляє, що за прекрасні обсяги і опуклі сідниці варто дякувати тільки природу. За останніми даними обсяг стегон зірки становить 102 см, а талія залишилася на позначці 66 см і саме ця чималенька різниця в 36 см створює той візуальний ефект осикою талії і об'ємних опуклих сідниць. Кім Кардашьян повністю задоволена власними формами і навіть пишається ними, як і її чоловік Каньє Уест.

Читайте також
  • Кім Кардашьян не шкодує себе на тренуваннях після появи «правдивих» фото в ЗМІ
  • Кім Кардашьян купила годинник Жаклін Кеннеді
  • Фото особняка Кайлі Дженнер стали надбанням громадськості

Пара не раз заявляла, що хоче завести ще одну дитину і зараз їм це вдалося. За останніми відомостями, в зірковій сім'ї повинен з'явитися хлопчик.

параметри Кім Кардашьян1

параметри Кім Кардашьян2

параметри Кім Кардашьян3

параметри Кім Кардашьян4

параметри Кім Кардашьян5

параметри Кім Кардашьян6

параметри Кім Кардашьян7

параметри Кім Кардашьян8

параметри Кім Кардашьян9