фігура Меган Фокс

Володаркою однією з найбільш завидних фігурсеред сучасних зірок є Меган Фокс. Дівчина струнка і витончена. Від неї так і віє жіночністю і впевненістю в собі. Ось чому з самого початку своєї кар'єри актриса стала прикладом наслідування для багатьох. Ще однією причиною такої популярності зовнішності Меган Фокс, стало те, що вона не раз демонструвала свою ідеальну підтягнуту фігуру без фотошопу. Незважаючи на те, що актриса відноситься до категорії укритті і таємничих зірок, Меган часто з'являлася на пляжі в купальнику. Порівнюючи її фото на дозвіллі з професійними знімками в нижній білизні, приходиш в захоплення від відсутності різниці. З огляду на той факт, що Меган народила двох синів з маленькою різницею у віці і сама актриса наближається до позначки в 30 років, дійсно приходять думки про можливе чаклунстві.

Параметри фігури Меган Фокс досить завидні,адже її зріст 162 сантиметри, а вага всього 52 кілограми. Незважаючи на невисокий зріст, тіло актриси худорляве. Її пропорції складають 87-61-87. Хоча, як стверджує сама Меган, в талії вона досягає трохи більше 50 сантиметрів. І це серйозно ставить під сумнів правдивість джерел, що дають дані про параметри фігури Меган Фокс. Адже недавно для нової ролі актриса змогла затягнутися в корсет до 46 сантиметрів.

Тип фігури Меган Фокс

Фігуру Меган Фокс можна сміливо визначити до типугруша. Про це говорять вузькі плечі, подовжена талія, закороткі низ і округлої форми стегна актриси. Можливо, багатьох приведе в замішання таке твердження. Адже фігурою груша володіє також Дженніфер Лопес, Кім Кардашьян. Але Меган і поруч не стоїть з такими апетитного вигляду знаменитостями.

Читайте також
  • Меган Фокс з синами в дівочих платтях вирушила за покупками в супермаркет
  • Меган Фокс грайливо і спокусливо представила свою колекцію нижньої білизни
  • Меган Фокс порадувала шанувальників черговим знімком в панчохах

Однак також треба враховувати, що Фокс дуже дбайливо і трепетно ​​ставиться до свого тіла. Її раціон дуже збалансований, а тренування і фізичне навантаження - кращі друзі актриси.

Меган Фокс на пляжі

Меган Фокс на карнавалі в Бразилії

Меган Фокс на червоній доріжці після пологів