Каньє Уест зростання

Кожному шанувальнику тієї чи іншої знаменитостіхочеться хоч трохи наблизитися до свого кумира: дізнатися секрети біографії, деталі особистого життя, найдрібніші подробиці, так ретельно приховувані зірками. Дивлячись крізь призму блакитних екранів люди часто цікавляться, які параметри мають артисти і актори.

У числі таких селебретіс виявився і музикантКаньє Уест. Він є відомим американським реп-виконавцем, який в рекордно короткі терміни випустив шість дуже успішних альбомів і отримав двадцять одну нагороду Греммі. Починав він свій зоряний шлях, пишучи пісні для інших виконавців, пізніше зайнявся продюсуванням, і нарешті, справа дійшла до сольної кар'єри, яка в результаті виявилася плідною.

Зростання і вага Каньє Уеста

Часто буває, що в біографічних данихвказується свідомо неправдива інформація про параметри відомих особистостей. У більшості випадків зростання завищений, а вага занижений, наближаючи параметри фігури кумирів до ідеальних.

Незважаючи на те, що Каньє Уест володієпропорційними формами, дізнатися, який у нього зріст, вдається не відразу. У деяких джерелах вказана цифра 177 см. Якщо ж копнути глибше, то виявляється, що зростання Каньє насправді становить всього 173 см при вазі 70 кг. А західні прихильники і зовсім стверджують, що він навіть до цієї позначки не дотягує. На підтвердження цих слів були надані фотознімки Уеста йде поруч з репером Джей-Зі, зростання якого 187 см. На цих кадрах Каньє виглядає дійсно нижче заявлених даних.

Проте, артист навряд чи комплексує з цьогоприводу. До того ж його дружина Кім Кардашьян має зріст 159 см і в парі вони виглядають дуже гармонійно. А для музичної кар'єри, як вже було доведено багатьма, ці цифри взагалі не мають ніякого значення.

Каньє Уест в спідниці

Каньє Уест і Джей-Зі зростання якого 187см

Каньє Уест і Кім Кардашян зростання якої 159 см

Каньє Уест і Ембер Роуз зростання якої 175 см

Каньє Уест на сцені

Каньє Уест невисокого зросту

Каньє Уест побудував успішну музичну кар'єру

Каньє Уест з дружиною і сином

Каньє Уест зі статуеткою MTV VMA