Тревіс Фімелл - зростання

Тревіс Фіммел - відомий австралійський актор іМодель. Його творчість нерозривно пов'язане з кінострічками певного жанру (трилер і бойовик), де він виконають ролі сильних і мужніх чоловіків. Як приклади таких фільмів можна назвати: «Вікінги», «Звір», «Варкрафт», «Тарзан». Завдяки Кінообрази, з яким актор асоціюється у глядачів, у них часто виникає питання, який же зростання у Тревіса Фіммел?

Коротка біографія Тревіс Фіммел

Тревіс Фіммел народився 15 липня 1979 року вАвстралії, в містечку, де розташовувалася ферма його батьків. Майбутній актор був наймолодшою ​​дитиною в сім'ї, у нього два старших брата. Всі його дитинство було тісно пов'язане з роботою на фермі.

Першою справжньою пристрастю Фіммел стала гра в футбол. Він всерйоз пов'язував своє майбутнє з футбольною кар'єрою і навіть виступав за збірну Мельбурна. Але отримана травма перекреслила його плани.

Потім молодий чоловік перебирається до Америки і унього виходить зробити кар'єру в модельному бізнесі. Цьому сприяв вдало підвернувся випадок. Справа в тому, що Фіммел ходив в тренажерний зал разом з агентом, який і запропонував йому спробувати себе в цій сфері. Таким чином, Тревіс з успіхом знявся в рекламі Calvin Klein. Одночасно з цим він робить перші кроки як кіноактор, а саме знімається в серіалі «Тарзан». Слід сказати, що фільм не набув популярності у глядачів.

Зростання і вага Тревіс Фіммел

Протягом своєї кар'єри Тревіс Фіммел знявсяв більш ніж 20 картинах, де він був зображений в образах мужніх і навіть брутальних героїв. Для того, щоб їх відігравати і добре виглядати на екрані, були потрібні певні фізичні параметри, якими актора щедро нагородила природа.

Читайте також
  • Тревіс Фіммел і його дружина
  • Особисте життя Тревіс Фіммел
  • Зростання Кайлі Міноуг

Тревіс Фіммел має зріст вище середнього - 183 см, а вага актора становить приблизно 86 кг.

Тревіс Фімелл в молодості

Тревіс Фімелл віддає перевагу спортивному спосіб життя

Тревіс Фімелл позує як модель

Тревіс Фімелл найбільше запам'ятався глядачам за серіалом Вікінги, який тривав кілька сезонів

Тревіс Фімелл в зрілому віці

Тревіс Фімелл в мужньому образі на зйомках фільму Вікінги

Тревіс Фімелл відомий як актор і модель

Тревіс Фімелл почав свою кар'єру як актор участю в серіалі Тарзан

Тревіс Фімелл отримав успіх в модельному бізнесі завдяки своїм параметрам і яскравої зовнішності