Дженніфер Лопес в молодості

Дженніфер Лопес в і молодості і зараз - приклад для наслідування багатьох жінок. Внутрішня енергія допомагає їй жити, працювати і виглядати просто приголомшливо.

Молода Дженніфер Лопес

Дженніфер Лопес народилася в 1969 році в простійнебагатій родині. Варто віддати мамі Дженніфер належне - вона хоч і не працювала, але виховувала своїх доньок як юних леді, прищеплювала їм хороші манери, почуття смаку, розвивала таланти.

Дженніфер Лопес з дитинства мріяла стати актрисою,але не могла не послухатися батьків і вступила до юридичного коледжу, який, правда, кинула після першого семестру навчання. Вона зняла квартиру в Манхеттені і стала підробляти танцівницею. У 1993 році Дженніфер знялася у своїй першій картині, але вона і ще кілька наступних виявилися провальними. Юна актриса не впадала у відчай, і справжній успіх прийшов через кілька років, після того як на екрани вийшов фільм «Селена». З тих пір фільмографія актриси поповнюється із завидною періодичністю.

Секрети молодості Дженніфер Лопес

Дивно, як Дженніфер Лопес молодо виглядаєза кілька років до свого п'ятдесятиріччя. Заздрісниці навіть іноді пересмикують, що актриса спить в барокамері і п'є кров невинно убієнних дівчат. Але всім, звичайно, зрозуміло, що Дженніфер прикладає чимало зусиль, щоб захоплювати оточуючих, не дивлячись на вік.

Читайте також
  • Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес: нові подробиці з життя зірок в нових інтерв'ю
  • Дженніфер Лопес прогулялася по Хемптонс з Алексом Родрігесом і дітьми
  • Французькі канікули Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса

До речі сказати, актриса не любить поширюватисяна тему, що їй допомагає у збереженні молодості шкіри і стрункості фігури. Навряд чи можна списати такий успіх на генетику - як правило, латиноамериканки старіють досить рано. Гарний силует - справа рук самої актриси, яка дуже любить танцювати, добре ставиться до спорту. Молода і світиться шкіра - заслуга косметологів, до яких Дженніфер періодично звертається, хоча, відомо, що зірка і сама любить доглядати за своєю шкірою.

46 річна Дженніфер Лопес відмінно виглядає

Дженіфер Лопес дівчина з небагатої сім'ї стала зіркою

Дженніфер Лопес має величезну фільмографію і продовжує зніматися

Дженніфер Лопес на виступі

зірка завжди вважала за краще натуральний макіяж

Дженнніфер Лопес і сьогодні стежить за собою щоб довго залишатися молодою

не тільки красива але і талановита Дженніфер Лопес

фотосесія починаючої зірки Дженніфер Лопес

юна Дженіфер Лопес