Ріанна на карнавалі в Барбадосі

Щорічно на островах Барбадос проводиться карнавалв честь закінчення збору врожаю. Цього року захід удостоїла своєю присутністю знаменита американська співачка Ріанна. Поп-діва не тільки відвідала карнавал, але і взяла в ньому активну участь. До слова, темношкіра зірка не вперше приїжджає на загальне свято, хоча зараз проживає в Америці. Але відвідати гучне веселий захід на батьківщині співачка вважає своїм прямим обов'язком.

Ріанна танцює на Барбадосі

На карнавалі Ріанна завжди відривається по повнійзі своїми друзями. Цього року співачка здивувала всіх не тільки своїм позитивним настроєм, а й нарядом, в якому постала перед публікою. На карнавалі в Барбадосі у 2015 році Ріанна була в міні-бікіні з каменів і кристалів. За словами критиків, в цьому році наряд співачки був самим відвертим в порівнянні з її образами на святі в минулі рази. Напевно, більший ажіотаж утворився навколо верхньої частини купальника зірки. Адже ліф ледве-ледве прикривав пишні груди Ріанни. Свій епатажний стиль співачка доповнила масштабним головним убором з пір'ям і безліччю прикрас на шиї, животі та стегнах. Закінчив образ яскравий макіяж, який, треба сказати, був підібраний у відповідність з нарядом, що ще раз вказало на відмінне почуття стилю зірки.

Ріанна на Барбадосі не тільки відверто булаодягнена, але і вела себе в деякому сенсі розпущено і вульгарно. Свій веселий настрій співачка постійно підкріплювала спиртним, про що говорив не випускається з рук келих і поведінку поп-діви. Однак, як стверджує сама знаменитість, карнавал в Барбадосі - один з небагатьох днів в році, коли вона може дозволити собі розслабитися і відпочити.

Читайте також
  • Еріка Шмідт і Пітер Дінклейдж
  • Іван Реон блакитний?
  • Емілі Ратажковскі побалувала своїх шанувальників черговими відвертими знімками

Що ж, можливо воно так і є, але розмов навколо теми Ріанни на карнавалі буде ще дуже багато довгий час. Але, схоже, співачку це зовсім не бентежить.

Ріанна на карнавалі в барбадосе1

Ріанна на карнавалі в барбадосе2

Ріанна на карнавалі в барбадосе3

Ріанна на карнавалі в барбадосе4

Ріанна на карнавалі в барбадосе5

Ріанна на карнавалі в барбадосе6

Ріанна на карнавалі в барбадосе7

Ріанна на карнавалі в барбадосе8

Ріанна на карнавалі в барбадосе9