Ірина Шейк і Бредлі Купер

Знаменитості завжди перебувають під приціломуваги громадськості. Ірина Шейк і Бредлі Купер, які намагаються приховувати свої стосунки, не є винятком. Незважаючи на те, що модель відмовчується, а актор завзято заперечує романтичний зв'язок, уже можна говорити про те, що Ірина Шейк зустрічається з Бредлі Купером.

Роман Шейк і Купера

Про те, як Ірина Шейк і Бредлі Куперпознайомилися, не згадується. Відомо, що це сталося в перших числах квітня 2015 року на світській вечірці, яку влаштували спільні знайомі моделі і актора. В той момент Ірина все ще зустрічалася з футболістом-красенем Кріштіану Роналду, але відносини з-за частих зрад спортсмена зайшли в глухий кут. Спочатку він підніс їй сюрприз у вигляді дитини, якого йому народила сурогатна мати. Потім перестав виправдовуватися, зустрічаючись з юними моделями і актрисами в людних місцях. Незважаючи на те, що ще в на початку 2015 року його називав Ірину своєю дружиною, в березні стало відомо про розрив відносин зіркової пари.

У житті голлівудського актора до цього знайомстватеж все було не так гладко. У 2006 році його дружиною стала Дженніфер Еспозіто, американська актриса, ім'я якої відмінно відомо шанувальникам серіалів. Шлюб тривав лише чотири місяці, і наступні три роки Купер навіть думати не хотів про подружок. Але в серпні 2009 року його знайомство з Рене Зеллвегер обернулося романтичними стосунками. Пара розлучилася в 2011 році, а актор відразу ж знайшов Рене заміну в особі моделі Зої Салданою. І знову відносини не тривали і року. А ось з Сьюкі Уотерхаус Купер зустрічався два роки. Він шалено любив дівчину, називаючи її тією єдиною, з якою він хотів би провести залишок життя. Але виявилося, що юна модель до створення сім'ї і серйозних стосунків просто не готова. Злякавшись відповідальності і намірів Купера, Сьюкі вирішила розірвати стосунки. В на початку 2015 року Купер Уотерхаус розлучилися, а Бредлі тут же знайшов їй заміну, закрутивши роман з Іриною Шейк.

Уже через тиждень після знайомства актор БредліКупер і Ірина Шейк були помічені разом, а фото, зроблені папараці, красномовно свідчили про те, що знаменитості перейнялися один до одного симпатією. Після відвідин бродвейського мюзиклу Finding Neverland 22 квітня їх все частіше стали помічати разом.

Ірина Шейк і Бредлі Купер1

Ірина Шейк і Бредлі Купер2

Ірина Шейк і Бредлі Купер3

Плани на майбутнє

Варто зазначити, що роман Ірини Шейк і БредліКупера залишається для шанувальників інтригою, адже знаменитості ретельно уникають будь-яких питань і попадання в об'єктиви фотокамер. Ті нечисленні фото закоханих, які можна побачити в мережі, своєю якістю говорять багато про що. Журналістам доводиться знімати з великої відстані, щоб залишатися непоміченими.

Не так давно загальним надбанням сталифотографії, які показують, як Ірина Шейк і Бредлі Купер відпочивають разом в Італії. Сорокарічний актор і тридцятирічна модель навіть не намагалися приховувати свої почуття. Здавалося, що вони не помічають нікого поруч, зосередившись один на одному. Гарячі поцілунки, палкі обійми, палаючі пристрастю погляди - все зрозуміло без зайвих слів. Знімки, зроблені на пляжі італійського острова Капрі, говорять багато про що!

Читайте також
  • Мама Кріштіану Роналду опублікувала фотографію з новонародженими близнятами
  • Кріштіану Роналду опублікував фото з одним з близнюків і Джорджиной Родрігес
  • Кріштіану Роналду та його кохана Джорджина Родрігес екстремально відпочивають на Форментера

Про те, що роман затребуваною моделі іпопулярного американського актора розвивається швидкими темпами, свідчить і той факт, що закохані зайняті пошуком нового будинку. З чуток, загальне гніздечко Ірина і Бредлі хочуть звити в Нью-Йорку, де найчастіше бувають по роботі. Чи зуміють закохані зберегти теплі почуття надовго - покаже час, а поки залишається сподіватися, що роман завершиться весіллям і народженням дітей.

Ірина Шейк і Бредлі Купер4

Ірина Шейк і Бредлі Купер5

Ірина Шейк і Бредлі Купер6

Ірина Шейк і Бредлі Купер7

Ірина Шейк і Бредлі Купер8

Ірина Шейк і Бредлі Купер9

Ірина Шейк і Бредлі Купер10

Ірина Шейк і Бредлі Купер11

Ірина Шейк і Бредлі Купер12