Бредлі Купер і Ірина Шейк розлучилися

У мережі нещодавно з'явилися чутки, що Бредлі Купер іІрина Шейк розлучилися. Це не дивно, адже для пар подібного масштабу характерні ексцентричні вчинки або, якщо висловитися простіше, гра на публіку. Однак так чи все насправді? Давайте спробуємо розібратися.

Історія кохання

Роман Ірини Шейк і Бредлі Купера почавсявідносно недавно - навесні 2015 року. У всякому разі, саме в цей час широкого загалу стало відомо про те, що одні з найкрасивіших людей сучасності почали зустрічатися. З властивою знаменитостям забобонність і небажанням афішувати близькі стосунки, Ірина Шейк, як і Купер, довгий час не давали жодних коментарів щодо свого роману. Однак після того, як папараці зробили кілька знімків пари, яка відпочиває на італійському узбережжі в обіймах один одного, зірки перестали заперечувати очевидне і зізналися, що вони - разом.

Разом, незважаючи на чутки

Актор Бредлі Купер і модель Ірина Шейк - пара,яку видно здалеку. Колоритна, яскрава, незабутня. Не дивно, що навколо них з шаленою швидкістю поширюються чутки: одні кажуть, що Бредлі настільки сильно закоханий в Ірину, що готується з дня на день зробити їй пропозицію. Інші, з працею приховуючи зловтіху, щосили тиражують новина про те, що Бредлі Купер та Ірина Шейк розійшлися. Однак і перші, і другі джерела далекі від достовірності, у всякому разі, поки.

Близькі друзі закоханої пари погодилисяподілитися деякими подробицями нашумілого роману з пресою, і з'ясувалося наступне: Купер і Шейк дійсно закохані одне в одного, дуже щасливі і насолоджуються цукерково-букетний період у відносинах. Вони обидва отримують задоволення від того, як все складається.

Наміри у закоханих досить серйозні, а плани- далекосяжні, адже, як стало відомо, вони вирішили жити разом. Це сталося після того, як Купер зізнався Ірині Шейк в любові. Саме Бредлі став ініціатором спільного проживання з красунею-моделлю. Пара вирішила оселитися в Нью-Йорку і в даний момент вони активно підшукують житло.

Читайте також
  • Бредлі Купер «підірвав сцену» в Glastonbury
  • Домогосподарка що треба: Ірина Шейк на фермерському ринку
  • Ірина Шейк і Бредлі Купер на вечірці на честь закінчення зйомок мюзиклу «Зірка народилася»

Побажаємо їм щастя і сподіватимемося, що пара Ірина Шейк - Бредлі Купер даруватиме нам тільки позитивні новини!

Ірина Шейк

Модель Ірина Шейк

Російська модель Ірина Шейк

Актор Бредлі Купер

Бредлі Купер

Кіноактор Бредлі Купер

Бредлі Купер і Ірина Шейк разом

Бредлі Купер і Ірина Шейк гуляють

Бредлі Купер і Ірина Шейк цілуються