дружина Вин Дизеля

Знаменитий американський актор Він Дізельпрославився не тільки своїми ролями бойового і грізного хлопця, але також зовнішністю. Адже саме атлетичне тіло допомогло актору почати успішну кар'єру в кіно і стати найпопулярнішим виконавцем в сучасних бойовиках. Родзинкою цього амплуа Дизеля є голена голова, яку актор ідеально вписав в образ вишибали і громили. Однак на зовнішність Вин Дизеля звертають увагу не тільки продюсери і сценаристи. Значний вид Вина також грає йому на руку і в особистому житті. На сьогоднішній день одним з найгучніших стало питання, хто ж дружина Вин Дизеля?

Всі пам'ятають бурхливий роман Віна Дизеля з колегою по«Форсажу» Мішель Родрігес. Багато робили ставки на їх відносини, що пара скоро побратися. Проте закохані зустрічалися менше року. Наступного разу актор знову вибрав собі дівчину з колег по роботі на зйомках фільму «Три ікси». Нею стала чеська модель Павла Харбкова. Але і ці стосунки тривали приблизно стільки ж, як і попередні.

У 2008 році Він Дизель став несподівано для всіхбатьком. На той момент у нього був роман з подругою Паломою Хіменес. Ніхто не очікував від цих відносин якийсь серйозності. Але саме вони і стали доленосними в житті актора.

Дружина і діти Віна Дизеля

Палома Хіменес так і не стала дружиною Віна Дизеляофіційно. Однак на практиці ця пара одна з найяскравіших і міцних. Після народження дочки Віна Дизеля Ханії Райлі все думали, що зірки розлучаться. Однак Дизель з Хіменес вирішили довести всім, що любов і гармонія існує і без штампа в паспорті. У 2010 році у Паломи і Вина народився син Вінсент Сінклер. Ця подія стала точкою в розмовах про те, що відносини актора з моделлю приречені. Остаточно всі повірили в цю пару, коли в березні 2015 року у них народилася третя дитина - дівчинка, яку назвали Пауліна. Це ім'я було вибрано на честь близького друга Вина Пола Уокера, який трагічно загинув два роки тому.

Читайте також
  • Шарліз Терон з'явилася на прем'єрі «Форсажа 8» в обіймах Віна Дизеля
  • Особисте життя Крістанна Локен
  • Він Дізель і Дуейн Джонсон посварилися, закінчуючи роботу над «Форсаж 8»

Американський зоряний брутальний хлопець не ховаєсвою сім'ю. У більшості випадків на червону доріжку, прем'єри фільмів і презентації Віна Дизеля супроводжує і його дружина, і діти. Ця зіркова родина стала прикладом того, що важливо, яка «погода» у люблячих людей, а не офіційні підписи і печатки. Так знаменитий Вин Дизель має відразу два суперечливих статусу. З одного боку він щасливий глава великого сімейства, а з іншого, законодавчої, продовжує залишатися завидною холостяком.

Він Дізель і його дружина Палома Хіменес

Він Дізель з дружиною на прем'єрі Ріддіка в Лос-Анджелесі

Він Дізель з сім'єю на церемонії відкриття зірки на Алеї Слави