попа Дженніфер Лопес

Американська зірка - співачка, танцівниця, актрисаі успішна бізнес-леді, Дженніфер Лопес, прославилася не тільки своїми талантами, а й видатними формами. Її розкішна «п'ята точка» є темою для розмов ось уже багато років. Чоловіки зірку обожнюють, а жінки прагнуть бути на неї схожими. Більш того, Дженніфер Лопес сама дуже пишається своєю попою, що навіть вирішила застрахувати її на мільйон доларів. Що ж, вона і справді варта уваги!

Параметри фігури Дженніфер Лопес

Гаряча латиноамериканка, родом з Бронкса,володіє завидними формами. І зірка всіляко це демонструє, вбираючись в розкішні облягаючі туалети, з глибокими розрізами і декольте. Дженніфер Лопес є володаркою типу фігури - груша. При своєму зрості 1,67 м, вона важить близько 55-56 кг. А ось параметри зірки 94-65-100 см.

Джей Ло досягла величезного успіху не тільки вмузичній сфері і в кіно, а й звернула свою популярність в модну індустрію, створивши бренд J.Lo. Вона випускає під своїм ім'ям колекції одягу та парфуми, які користуються величезним попитом.

Сідниці Дженніфер Лопес

Про видатної «п'ятій точці» зірки говорять усюди. У свої 46 років актриса із задоволенням оголює її на сцені і хизується по вулицях у коротеньких сукнях. І, незважаючи на те, що сьогодні у співачки є конкурентка Кім Кардашьян, тим не менш, зірка кожен раз доводить, що вона найкраща.

Восени в Вегасі проходив музичний фестиваль,де співачка була головним гостем програми. На виступі Дженніфер Лопес продемонструвала на сцені свою підтягнуту попу, вбравшись в спокусливий білий купальник. Такий подарунок публіка сприйняла гарячими і бурхливими оплесками. А співачка незабаром обіцяла знову порадувати їх, і оголосила про нові концертах, які плануються в 2016 році в Лас-Вегасі.

Незважаючи на всіх доброзичливців, є і ті, хтостверджує, що Дженніфер Лопес робила пластику сідниць. Хоча сама співачка стверджує, що все латинос славляться апетитними формами, а її пружна попа - це не тільки спадковість, а й результат довгих і виснажливих тренувань.

Читайте також
  • Кім Кардашьян не шкодує себе на тренуваннях після появи «правдивих» фото в ЗМІ
  • Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес: нові подробиці з життя зірок в нових інтерв'ю
  • Дженніфер Лопес прогулялася по Хемптонс з Алексом Родрігесом і дітьми

Незважаючи на те, що зірка кілька років томународила близнюків, сьогодні її фігура виглядає як і раніше сексуальної і жіночною. І це можна побачити на фотографіях, де зірка разом зі своєю дочкою заходять в басейн. Варто відзначити, що фігура Дженніфер Лопес в купальнику дуже струнка, на животі помітний хороший прес, а її ніжки гідні захоплення.

фотосесія Дженніфер Лопес

Дженніфер Лопес в білому купальнику

Дженніфер Лопес в білій сукні

Дженніфер Лопес на сцені

Красуня Дженніфер Лопес

Дженніфер Лопес обожнює відверті наряди

сценічний образ Дженніфер Лопес

Дженнісер Лопес з дочкою в басейні

вечірній образ Дженніфер Лопес