Бейонсе і Джей Зі розлучаються

Одна з найвпливовіших пар у світі, Бейонсе іДжей Зі, ось уже другий рік активно піддається чутками про розлучення. Зоряна родина вважалася однією з найкрасивіших і щасливих. Офіційно Бейонсе і Джей Зі закріпили свої відносини в 2011 році. Буквально з самого весілля вони зарекомендували себе, як пара «без гріхів». Їх палку і пристрасну любов можна було спостерігати на сцені в спільних турне, в особистих блогах, в пресі. Через рік після одруження у знаменитостей народилася дочка Блу Айві. Поява на світ малятка стало лише підтвердженням надійності і згуртованості зіркових голубків.

Проте, в середині 2014 року в ЗМІпросочилися чутки, що Джей Зі змінює Бейонсе. За словами журналістів, його обраницею була американська співачка Ріанна, яка також одночасно підопічна його в бізнесі. В той момент активну діяльність спростування цих пліток розвела дружина репера, опублікувавши в соцмережі фото, де Джей Зі з Бейонсе і Ріанною. Дуже скоро молоді люди також виступили разом на концерті, де продемонстрували публіці свою палку любов, пристрасть і впевненість один в одному.

Останні новини - Бейонсе і Джей Зі розлучаються!

Незважаючи на гучні визнання один одному в любовіі теплі сімейні знімки, схоже, відносини Бейонсе і Джей Зі ведуть до остаточного розлучення. Як розповідають друзі співачки, Бейонсе втомилася прикидатися і демонструвати щастя. Все це маска і неправда. Насправді ж Джей Зі давно зраджує своїй дружині, про що сама співачка знає. З чуток, пара вже і не живе разом, і навіть на гастролях Бейонсе заселяється в окремий номер.

Читайте також
  • Джей Зі прокоментував відносини з Бейонсе: «Вони не були побудовані на 100% -й правді»
  • Продюсер Джей Зі повідав, що кожна пісня з його альбому «4:44» була схвалена Бейонсе
  • Новий альбом Джей Зі «4:44» шокував шанувальників одкровеннями з особистого життя зірки

Що жe, наскільки це правда, нам покаже час. А поки залишається тільки спостерігати за розвитком подій.

Бейонсе і Джей Зі на спільному концерті в спростування чуток про своє розлучення 2

Бейонсе, Джей Зі та їхня донька на MTV Music Awards 2014

Бейонсе, Джей Зі, Ріанна - любовний трикутник