Кіт Герінґтон висловив свою думку про чоловічу сексизмі в кіно

Після появи британського актора КітаХарінгтона в телесеріалі «Гра престолів» за ним міцно закріпилося звання секс-символу. Однак такий стан речей не радує Кита і він розповів, що він думає з приводу сексизму в кіноіндустрії.

Інтерв'ю Харінгтона Sunday Times Magazine

Божевільна популярність серіалу, а разом з тимі любов з боку шанувальниць, зростає з виходом кожної нової серії. Це накладає певний відбиток на його особисте життя і подальшу кар'єру. Останнім часом Харінгтон все частіше стикається з тим, що продюсери і режисери картин хочуть його бачити тільки в ролі героя-коханця або будь супермена, який постійно повинен перед камерою оголюватися. Цей факт не тільки бентежить Кіта, але ставить під сумнів його акторський талант. У своєму інтерв'ю британському виданню Sunday Times Magazine Харінгтон зізнався:

«Я повністю підтримую тих акторів і актрис,які вже піднімали питання того, що в кіноіндустрії сексизм процвітає. Ось тільки я не можу зрозуміти, чому всі говорять тільки про жінок, адже чоловіків це теж стосується. Я досить часто з цим стикаюся, не тільки на зйомках фільмів, але і на фотосесіях. Ви не уявляєте наскільки це принизливо. Складається враження, що мене знімають тільки через мого тіла, особи і кучериків. Мені дуже хочеться думати, що я помиляюся, проте, якщо з часом з'ясується, що я правий, то я, швидше за все, піду з цієї професії, як би складно мені не було це робити »
Крім цього Харінгтон розповів, що його соціальні мережі з кожним днем ​​все більше і більше наповнюються дивними зверненнями до нього.
«Ви знаєте, я зіткнувся з тим, що мої фанаткиперестали до мене звертатися Кіт, а називають мене «Милашка», «Кошеня» і т.д. Мене це не тільки бентежить, але і лякає. Чому коли до дівчини ви звернетеся «Лялечка», вона, швидше за все, образиться. Чому всі вважають, що таке ставлення до улюбленому акторові дозволено? Це не правильно. І це ще раз доводить, що сексизм існує не тільки по відношенню до жінок, але і до чоловіків »
- поскаржився Кіт.

Читайте також
  • Ніколь Кідман поставила Кіта Харрінгтона в незручне становище в прямому ефірі
  • Шанувальники «Ігри престолів» попрощалися з вовком по імені Привид
  • Кіт Герінґтон планує жити разом зі своєю дівчиною Роуз Леслі

Роль Джона Сноу - найвідоміша робота Кіта

29-річний Кіт Харінгтон народився в Великобританії,де проживає досі. Акторські здібності Кіту передалися від матері, хоча в дитинстві він більше мріяв про журналістику, ніж про кіно. У 2008 році закінчив Центральну школу драми і сценічної мови при Лондонському університеті. У кіно і театрі вважає за краще грати в драматичних постановках. Найвідоміша його робота - роль Джона Сноу в кіноепопеї «Гра престолів».

Британський актор Кіт Герінґтон

Кита не подобається, коли його просять роздягатися перед камерою

Кіт вважає, що його знімають тільки заради тіла, особи і кучериків

Практично на всіх фотосесіях Кіта просять зняти одяг

Кіт у фільмі «Помпеї» теж показував оголене тіло

Кіт Герінґтон в телесеріалі «Гра престолів»