Антон Єльчин сім'я

У 2017 році вийде два фільм з його участю: «Удавальники» і «Чистокровний». Також 27-річний актор планував уже 11-го липня приступити до режисерській роботі над трилером «Тревіс», де головну роль повинна була зіграти Міла Йовович. Але всьому цьому не судилося статися і тепер сім'я Антона Єльчина, американського актора російського походження, оплакує свою втрату. Нагадаємо, що 19 червня цього року актор, який забув поставити свій Jeep Grand Cherokee на ручне гальмо, був притиснутий смерть залізним конем до огорожі.

Батьки актора Антона Єльчина

Хлопець народився в Санкт-Петербурзі в єврейськійсім'ї. У зоряного Антона Єльчина не менш відома мама, Ірина Коріна, і батько, Віктор Єльчин. Багато хто знає їх не як батьків голлівудської знаменитості, а популярних в парному катанні професійних фігуристів. А його дідусь, батько тата Антона в 1946 році був футболістом самого першого складу, і деякий час тренував юних спортсменів ДКА Хабаровськ. А дядько хлопця - американський художник, дитячий письменник і книжковий графік Євген Єльчин.

У вересні 1989 року, в період космополітизму,сім'я переїжджає в США, де живе до сих пір. На сьогоднішній день Віктор працює тренером найпрестижнішої американської школи льодового катання. Саме він тренував американську фігуристку Сашу Коен, яка не тільки стала срібним призером Олімпійських ігор 2006 року, але ще в тому ж році отримала статус чемпіонки США. Що стосується матері актора, Ірини, вона дуже успішний хореограф льодових шоу і до неї за допомогою звертається чимало творців американських телепрограм.

Читайте також
  • Антон Єльчин отримав лист про відкликання авто вже після своєї смерті
  • Батьки Антона Єльчина судитимуться через безглузду смерть сина
  • Біографія Антона Єльчина

Діти Антона Єльчина

Як відомо, у зірки немає дітей. Правда, про його особисте життя дуже мало відомо: 4 роки тому Антон зустрічався з Христиною Річі, але після того, як вона переїхала в інше місто, відносини були розірвані.

Антон Єльчин в молодості

Антон Єльчин відомий голлівудський актор

Дядько Антона Євген Єльчин

Американський художник Євген Єльчин дядько Антона

Антон Єльчин з мамою

Антон Єльчин з мамою

Віктор Єльчин батько Антона

Мама Антона Єльчина Ірина

Мама Ірина з маленьким Антоном