Карлі Клосс приміряла образи Мерилін Монро і Одрі Хепберн в новій рекламі Swarovski

24-річна Карлі Клосс - одна з найбільшзатребуваних моделей сучасності. З початку 2016 року Карлі являє бренд Swarovski, із завидною постійністю з'являючись в рекламі нових прикрас. Вчора в інтернеті була представлена ​​чергова порція фотографій з Клосс. Цього разу модель постала перед глядачами в образі легендарних Мерилін Монро і Одрі Хепберн.

Карлі Клосс в образі Мерилін Монро в рекламі Swarovski

Карлі Клосс в образі Мерилін Монро в рекламі Swarovski

Знімки в образі Мерилін виявилися дуже соковитими

Як показують знімки з фотосесії, на якихКарлі постала в образі Монро, креативному директору бренду Swarovski вдалося без проблем втілити свою ідею в життя: зробити з Карлі Мерилін. З фотографій 24-річна модель дивиться на глядача як Дороті Шоу, героїня Монро з картини «Джентльмени віддають перевагу блондинкам». Для роботи перед камерами на модель наділи блузу рожевого кольору з оголеним плечем і рукою. Фасон вироби був досить цікавий, адже брошки від Swarovski фіксували волани, які були на плечі і на талії. До цікавою блузі була додана коротка пряма чорна спідниця і туфлі на високих підборах. З прикрас, крім 3-х брошок, на Клосс можна було бачити безліч браслетів, сережки і красиве кольє. Якщо говорити про фотосесії, то на знімках можна було спостерігати на тільки Карлі, але і чотирьох чоловіків, які оточили модель з усіх боків, показуючи їй різні прикраси з нової колекції бренду.

Карлі Клосс в образі Мерилін Монро в рекламі ювелірного бренду

Карлі Клосс в образі Мерилін Монро в рекламі ювелірного бренду

Мерилін Монро у фільмі «Джентльмени віддають перевагу блондинкам»

У рекламі Карлі знімалася не одна

Кадр з фотосесії нової колекції Swarovski

Кадр з фотосесії нової колекції Swarovski

Клосс в образі Одрі - вишукана класика

Фотосесію в образі Хепберн було вирішено проводитив стилі картини «Сніданок у Тіффані», в якій легендарна Одрі зіграла роль Холлі Голайтли. Для цього Карлі попросили присісти за столик в кафе, де модель повинна була не тільки пити чай, але і захоплюватися прикрасами від Swarovski, розглядаючи їх і приміряючи. Для роботи з фотографами Клосс зробили високу зачіску як у Одрі, в знаменитому фільмі, а також наділи на модель масу прикрас, що нагадують ті, які були на Хепберн під час зйомок «Сніданку у Тіффані».

Карлі Клосс в образі Одрі Хепберн в рекламі Swarovski

Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок у Тіффані»

Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок у Тіффані»

Карлі Клосс в образі Одрі Хепберн насолоджується прикрасами

Карлі Клосс в образі Одрі Хепберн насолоджується прикрасами

Креативний директор попросив Клосс приміряти сережки

Карлі дуже нагадує легендарну актрису

Реклама нової колекції вийшла дуже красивою

Реклама нової колекції вийшла дуже красивою

Читайте також
  • Карлі Клосс врятувала світ і відкрила курси з програмування!
  • Блейк Лайвлі вийшла в світ після народження другої дочки
  • Ірина Шейк сфотографувалася для «секретного» проекту від Love Magazine

Клосс прокоментувала роботу з брендом Swarovski

Після того як фотосесія була закінчена, Карлі вирішила сказати кілька слів про те, як їй працювалося з новою колекцією бренду Swarovski:

«Мені дуже сподобалося позувати в такийнезвичайній фотосесії. Головна ідея цієї кампанії по рекламі нової колекції - сучасний стиль і вічна класика. Для того щоб домогтися максимального ефекту, креативний директор Swarovski прийняв рішення втілити в життя сцени з культових фільмів, в яких грали Мерилін Монро і Одрі Хепберн. Думаю, що у нас вийшло передати цю ідею. Це актриси, яким не підвладне час. Своїми образами вони змогли створити відчуття красивих, сильних, впевнених в собі жінок на довгі роки. Мені було дуже приємно приміряти на себе образи цих легендарних особистостей ».

Карлі сподобалося приміряти образи Мерилін Монро і Одрі Хепберн

Карлі сподобалося приміряти образи Мерилін Монро і Одрі Хепберн