Девід і вікторія Бекхем

Союз Девіда і Вікторії Бекхем вважається одним з найміцніших і щасливих серед зіркових сімейних пар. Протягом багатьох років вони демонструють оточуючим ідеальні відносини.

Вікторія та Девід Бекхем - історія кохання

Роман Вікторії Адамс і Девіда Бекхема почався в1997 році. У той час обоє вже були популярні - Вікторія з успіхом співала в групі Spice Girls, Девід грав за футбольну команду «Манчестер Юнайтед». Їх зустріч відбулася на футбольному матчі. Вікторія не попросила у Девіда автографа, ніж дуже його здивувала, зате написала свій номер телефону на квитку, який, до речі, він зберігає досі. Він же, в свою чергу, не дивлячись на те, що мріяв познайомитися з солісткою популярної групи, зміг лише представитися. Любов спалахнула з першого погляду і відносини розвивалися стрімко.

Через рік після знайомства, зірки оголосили про заручини, а незабаром і одружилися.

Історія кохання триває донині - в 2015 році пара відзначить 16-ту річницю з дня весілля.

Весілля і діти Вікторії Бекхем і Девіда Бекхем

Урочисте одруження сталося в липні1999 року. Весілля Девіда і Вікторії Бекхем проходила з королівським розмахом в одному із замків Дубліна. В даний час Девід і Вікторія Бекхем мають 4 дітей:

  • на момент одруження у них вже був син Бруклін;
  • через 3 роки з'явився і другий малюк - Ромео Джеймс;
  • син Круз народився після кризи, який сім'я пережила в 2003 році - нерозуміння подружжя було пов'язано зі скандальними чутками про зраду Девіда з асистенткою Ребеккою Лус;
  • в 2011 році Бекхеми народили доньку Харпер Севен - чарівну дівчинку, дуже схожу на маму.

Скільки дітей у Девіда і Вікторії Бекхем буде ще, вони самі не можуть сказати. Зірки заявляють, що поки вони не проти п'ятого малюка.

Фотосесії Вікторії і Девіда Бекхема частоз'являються на сторінках модних журналів - пара дуже гармонійно виглядає, любить оригінально одягатися в одному стилі і позувати перед камерами. Часто можна побачити Вікторію та Девіда Бекхем з дітьми на показах моди - популярна мама не залишила вокальне терені, але також стала дизайнером.

Читайте також
  • Сьогодні Бекхеми відзначають день народження Харпер Бекхем
  • Чому Бекхеми цілують своїх дітей ... в губи?
  • Девід і Вікторія Бекхем відсвяткували 18-ту річницю весілля

У пари за роки сімейного життя не раз траплялисясварки, непорозуміння, але вони намагаються швидко миритися, не роздувати з мухи слона і берегти свої відносини. Одне з примирень, наприклад, закінчилося повторним вінчанням, парними татуюваннями з датою вінчання і написом: «Все спочатку».

Девід і вікторія бекхем1

Девід і вікторія бекхем2

Девід і вікторія бекхем3

Девід і вікторія бекхем4

Девід і вікторія бекхем5

Девід і вікторія бекхем6

Девід і вікторія бекхем7

Девід і вікторія бекхем8

Девід і вікторія бекхем9