біографія Енн Хетеуей

Біографія Енн Хетеуей не рясніє складнимиповоротами або гучними скандалами. Ця дівчина швидше приваблює своєю талановитою акторською грою і неординарною зовнішністю, не дарма ж її порівнюють з таким актрисами, як Джулія Робертс, Одрі Хепберн і Джуді Гарленд.

Енн Хетеуей в дитинстві і її акторська кар'єра

Дівчинка з'явилася на світ 12 листопада 1982 року в Нью-Йорку в районі Бруклін. Батьки Енн Хетеуей були пов'язані з акторською середовищем, її мати була актрисою, а батько - адвокатом.

Дебют Енн Хетеуей на екрані відбувся в 1999 роців серіалі «Будь собою». Після цього вона кілька років знімалася в різних фільмах кіностудії «Дісней». Перша частина «Як стати принцесою» принесла Енн і перший серйозний акторський успіх, а також першу популярність серед глядачів. У 2004 році вийшло продовження «Щоденники принцеси: Як стати королевою». Практично всі акторські роботи Енн Хетеуей були вдалими, і добре оцінюються критиками. Вона зіграла в таких фільмах як «Джейн Остін», «Горбата гора», «Рейчел виходить заміж», «Диявол носить Prada», а також блискуче виконала роль жінки-кішки у фільмі «Темний лицар: Відродження легенди».

Але найбільший успіх їй принесла роль в мюзиклі«Знедолені» за однойменним романом Віктора Гюго. Енн виконала в ньому роль Фантіни і отримала за неї «Золотий глобус», «Оскара» за кращу жіночу роль другої плану, нагороду BFTA, а також премію Гільдії кіноакторів США.

Особисте життя Енн Хетеуей

Енн Хетеуей близько 5 років полягала у відносинах зіталійським бізнесменом Рафаелло Фольєрі. Однак він був заарештований за шахрайство і розкрадання грошових коштів. Енн також була замішана в цьому скандалі, але у справі проходила лише як свідок, і оголошення їй пред'явлено так і не було.

Читайте також
  • Емілі Ратажковскі з чубчиком порівнюють з Одрі Хепберн
  • Джулію Робертс відобразили без штанів
  • Джулія Робертс дала пораду щодо виховання близнюків подружжю Клуні на шоу Елен Дедженерес

Після цього у Енн почався роман з дизайнеромювелірних прикрас Адамом Шульманом. У 2012 році пара одружилася. Особисте життя Енн Хетеуей затьмарюється відсутністю в парі дітей. Нещодавно з'явилися повідомлення, що актриса зневірилася завагітніти природним шляхом, і вони з чоловіком вже підшукують варіанти для усиновлення дитини.

Енн Хетеуей народилася 12 листопада 1982 року

Енн Хетеуей часто порівнюють з Одрі Хепберн

Енн Хетеуей в одному з дебютних фільмів Як стати принцесою

у Енн Хетеуей безліч кінематографічних нагород

роль Фантіни в кіномюзиклі Знедолені принесла актрисі Оскар

Енн Хетеуей в ролі жінок-кішки

актриса Енн Хетеуей

Енн Хетеуей з чоловіком

Енн Гетевей