Біографія Вілла Сміта

День народження Уїлла Сміта доводиться на 25вересня. Саме в цей день американський актор народився в 1968 році. Хлопчик ріс в простій родині. Мати Сміта була вчителем в одній з місцевих шкіл, а батько працював інженером. Батьки Уілла розійшлися, коли майбутньому актору було лише тринадцять. Саме в цьому віці йому довелося подорослішати і багато в чому розраховувати на самого себе.

Звичайно, біографія актора Уілла Сміта насичена восновному фактами його зоряної роботи. Але варто також приділити увагу і його особистого життя. У віці 24 років актор одружився з чарівною Ширі Зампіно. Але його шлюб ледве протримався три роки, після чого молоді люди подали на розлучення. За час спільного життя в родині Сміта народився хлопчик, якого назвали на честь батька Уіллардом Крістофером Смітом III. Скорочено батьки називали його Трей. Після розлучення хлопчик залишився з мамою.

Вдруге Вілл Сміт одружився через два роки насвоїй подрузі дитинства Джаде Пінкетт. У цьому шлюбі у актора двоє дітей - син Джейден і дочка Віллоу. Зі своєю другою дружиною актор живе до сих пір, хоча навколо пари не раз ходили недобрі чутки, що сильно впливало на стосунки Джаді і Уїлла. Сім'я Вілла Сміта не раз фігурувала в його біографії в розділі роботи. Молодший син і дочка актора навіть знімалися з ним в кіно, а дружина завжди супроводжує його на всіх церемоніях і прем'єрах.

Кар'єра Уілла Сміта

Свою популярність Вілл Сміт заробив не в кіно. Вперше його ім'я прозвучало практично на весь світ, коли Сміт виступив в хіп-хоп-дует в 80-х роках. Тоді актор вперше був удостоєний премії «Греммі» як кращий реп-виконавець. Пізніше Вілл зіграв головну роль в гучному серіалі «Принц з Беверлі Хіллс», після чого його особистість стала знаменитою в кожному куточку світу.

Читайте також
  • Каннський фестиваль 2017 - червона доріжка, церемонія відкриття, зірки і наряди кінофестивалю
  • Джейден Сміт приніс на Met Gala 2017 свої відрізані дреди
  • Прощайте, дреди! Уілл Сміт зрізав волосся свого сина Джейдена

За час своєї кар'єри Вілл Сміт двічі був номінований на «Оскар», чотири рази на премію «Золотий Глобус». Сьогодні за версією журналу Forbes актор є самим високооплачуваним у світі.

Уілл Сміт і його друга дружина Джада Пінкетт

Вілл Сміт на церемонії вручення премії Оскар 2014

Уілл Сміт з першою дружиною Ширі Зампіно і сином Треєм