Особисте життя Одрі Тоту

Шанувальники завжди з нетерпінням чекають подробицьпро особисте життя, чоловіка і дітей талановитої французької актриси Одрі Тоту, але знаменитість просто не готова ділитися про це з оточуючими. Одрі вважає, що поширюватися про такі речі не варто.

Сама актриса коментує це так: «Я так боюся сказати занадто багато, що не кажу про це взагалі! Я дуже поганий клієнт для жіночих журналів. Коли ми читаємо інтерв'ю актрис, я думаю, нас не дуже цікавить, як вона буде розповідати про свою зіграної ролі. Ми очікуємо дізнатися найпотаємніші секрети її життя, про сім'ю, чоловіка, дітей ... Я визнаю, що, як читачеві, мені це теж цікаво. Але в моєму випадку немає нічого, щоб можна було б довго обговорювати ».

Одрі Тоту вагітна?

Кругленький живіт і трохи стомлене обличчя - цього було достатньо для народження чуток про можливу вагітність актриси.

Нещодавно в мережі з'явилася інформація про спільнеобіді Одрі з її супутником. Інформатори поспішили помітити округлий живіт жінки. Один зі свідків навіть зазначив, що під час тосту актриса поміняла свій келих з вином на склянку з водою.

Звичайно ж, сама актриса поки мовчить, а її агенти відповіли, що особисте життя Одрі Тоту не коментують. Нам залишилося почекати всього декілька місяців, щоб зрозуміти, правда це чи ні.

Одрі Тоту заручена з її таємним коханцем?

Невже красуня Одрі все ж змогла зустрітисвою любов? Французькі та британські таблоїди просто збилися з ніг, щоб роздобути хоч якусь інформацію про обранця знаменитості. У 2013 році в інтерв'ю для журналу Psychologies, на яке вона не погоджувалася майже 10 років, зірка сказала: «Я думаю, що зараз перебуваю на шляху до якогось балансу в своєму житті!». І цим неймовірно заінтригувала всіх ще більше. У червні 2014 року актриса відправилася в Лондон на презентацію фільму Мішеля Гондрі «Піна днів», в якому актриса грала головну роль. Коли вона давала інтерв'ю одному з видавництв, журналіст зауважив на її пальці кільце і, не соромлячись, спитав, чи є воно заручним. На що Одрі відповіла: «Я не знаю! Цього достатньо?.."

Читайте також
  • Дві красуні під одним дахом: Стелла Максвелл переїхала до Крістен Стюарт
  • Чоловік сестри Кардашьян вийшов з коми
  • Хіларі Дафф і її колишній чоловік влаштували вечірку на честь сина Луки

Нагадаємо, що за всі роки кар'єри актрисидостовірно відомо тільки про відносини Одрі Тоту і Матьє Шедід. Їхні стосунки тривали з 2006 по 2008 рік. Шлюб де вони укладали, так як актриса не вірить в інститут шлюбу, як і більшість француженок.

Зачаровує погляд Одрі Тоту

Одрі Тоту в життя

Стильна Одрі Тоту

Одрі Тоту в ролі Коко Шанель

Одрі Тоту на зйомках фільму Піна днів

Одрі Тоту знялася топлес

Одрі Тоту на відкритті 65-го кінофестивалю Берлінале

Одрі Тоту і Том Хенкс

Одрі Тоту і Матьє Шедід