Едді Мерфі і Пейдж Батчер - прогулянки, кава і очікування малюка

54-річний американський актор Едді Мерфі НЕприховує свого захоплення від того, що скоро стане татом. Чоловік щоранку з'являється на людях зі своєю вагітною подругою Пейдж Батчер, купує каву і безтурботно прогулюється по вулицях Студіо Сіті, штату Каліфорнія.

Як з'ясувалося Пейдж дуже любить каву

Такі незвичайні прогулянки в розкладі Едді Мерфіз'явилися не так давно. Ще пару місяців тому ніхто й подумати не міг, що цю зоряну пару можна буде запросто зустріти в одному з кафетеріїв Студіо Сіті. А причиною всьому стала велика пристрасть майбутньої матусі до кави і ранковим прогулянкам. Зоряна пара завжди з'являється в один і той же час і купує однаковий кави. Одягнені Едді і Пейдж, як правило, в чорний одяг спортивного крою, а на ногах можна помітити зручне взуття на плоскій підошві.

Читайте також
  • Едді Мерфі - багатодітний тато без «батьківського» інстинкту
  • Співачка Шинейд О "Коннор пропала безвісти в передмісті Чикаго
  • У Едді Мерфі народився дев'ята дитина

У Едді Мерфі це не перша дитина

У зоряного актора малюк від Пейдж Батчер будедев'ятим за рахунком. Попередні 8 були народжені від чотирьох різних жінок, 5 з яких від його дружини Ніколь Мітчелл, і по одному від Полетт Маккнілі, Тамари Гуд і Мелані Браун. Зараз найстаршому дитині вже 26 років. У Пейдж Батчер це первісток, якого пара з нетерпінням чекає навесні 2016 року.

Ранок Едді і Пейдж починається з кави

Гарний настрій - це важливо

Ранкові прогулянки Едді і Пейдж

Едді і Пейдж на червоній доріжці

Едді і Ніколь з дітьми

Едді зі своїми дочками