Вікторія Бекхем продає свій ексклюзивний автомобіль

Знаменита співачка і дизайнер Вікторія Бекхемстала обличчям Range Rover Evoque в 2012 році. Тоді законодавиця моди обзавелася ексклюзивним автомобілем цієї марки. У світі таких машин налічується всього 200 штук, не кажучи вже про те, що Вікторія внесла в дизайн салону своє бачення комфорту і стилю.

Продажем автомобіля займається батько

Не так давно на сайті AutoTrader з'явилосяоголошення про продаж ексклюзивного автомобіля Вікторії Бекхем. Вона на ньому їздила близько трьох років і зараз вирішила, що пора розлучитися з машиною. Продажем автомобіля займається її батько: він спілкується з людиною, яка шукає покупця і, якщо є потреба, демонструє його. Ціна, яку хотілося отримати за Range Rover, відразу становила 60000 фунтів, проте зовсім недавно вона упала до 55000.

Директор з продажу Lookers Нік Хорвуд, якийвзявся курувати майбутню угоду, в своєму інтерв'ю розповів наступне: «У цього автомобіля був один власник - Вікторія Бекхем. Вона на ньому їздила близько трьох років, проте останнім часом машина стоїть без потреби. Це ексклюзивна модель з дизайном, який був виконаний за ескізами знаменитої співачки ».

Читайте також
  • Сьогодні Бекхеми відзначають день народження Харпер Бекхем
  • Чому Бекхеми цілують своїх дітей ... в губи?
  • Девід і Вікторія Бекхем відсвяткували 18-ту річницю весілля

В інтерв'ю Вікторія Бекхем підтвердила продаж

Потому, як пресі стало відомо про продажіRange Rover, співачка дала коротке інтерв'ю і пояснила свої дії. «Я продаю цей автомобіль, тому що думала, що Девід буде його водити, але, нажаль, цього не відбувається. Він по-справжньому ексклюзивний і для мене ця машина велика гордість. Це мій перший автомобіль, в якому були зроблені салон і деякі елементи корпусу повністю за моїми ескізами. Цей Range Rover відображає мою особистість і, сподіваюся, що він скоро знайде собі нового власника », - сказала вона в кінці.

Вікторія Бекхем особа Range Rover Evoque

автомобіль Вікторії

Оголошення про продаж

Таких автомобілів всього 200 штук

Салон автомобіля

Дизайн був розроблений особисто співачкою

Зараз автомобілем ніхто не користується

Цей автомобіль гордість Вікторії

Вікторія Бекхем