У Едді Мерфі народився дев'ята дитина

Голлівудська зірка кіно Едді Мерфі сьогодні став ще раз батьком. Його улюблена жінка 36-річна Пейдж Батчер народила дівчинку.

Мама і маля почувають себе відмінно

Дівчинка з'явилася на світ в одній з приватнихклінік Лос-Анджелеса сьогодні рано вранці. Поки батько новонародженої, втім, як і її мати ніяких, коментарів з цього приводу не давали. Однак журналу People вдалося поспілкуватися з офіційним представником цієї красивої пари і ось, що він повідомив: «Пологи пройшли добре. Дівчинка і її мама почувають себе добре. Новонароджена з'явилася на світ з вагою 3600 г і зростом 49,5 см. Едді і Пейдж назвали дочку Іззі Уна ».

Читайте також
  • Едді Мерфі - багатодітний тато без «батьківського» інстинкту
  • Співачка Шинейд О "Коннор пропала безвісти в передмісті Чикаго
  • Едді Мерфі і Пейдж Батчер - прогулянки, кава і очікування малюка

Мерфі - батько рекордсмен

Далеко не кожен сучасний чоловік можепохвалитися тим, що у нього є 9 дітей. Однак Едді Мерфі доводить, що таке можливо, правда далеко не всіх своїх нащадків знаменитий актор хоче виховувати. Зі старшими дітьми особливих проблем у нього не виникало і він, як годиться батькові, приділяв їм нехай не багато, але частину свого вільного часу. Конфлікт виник з, тепер вже, передостанній дочкою Мерфі. Вона народилася 9 років тому від екс-солістки групи Spice Girls і назвали її Айріс Мерфі-Браун. Однак актор до останнього не хотів визнавати, що дівчинка - його дитина. У всіх своїх інтерв'ю Едді говорив наступне: «Я не знаю, чия це дитина. Краще запитайте це у її матері ». Однак після тесту на батьківство суд зобов'язав коміка виплачувати аліменти до досягнення Айріс 18-річного віку. Щомісячна сума виплат дуже вражаюча і становить 35 000 євро. Після цього рішення актор іноді почав бачитися з Айріс Мерфі-Браун, проте зі слів її матері він до сих пір не бажає брати участь в її вихованні.

Для Пейдж Батчер, подруги актора, Іззі - перша дитина. І судячи з того, як трепетно ​​молоді батьки її чекали, проблем з вихованням дівчинки у них виникнути не повинно.

Пейдж Батчер і Едді Мерфі

Для Едді і Пейдж Іззі довгоочікувана дитина

Щоранку у пари починалося з кавою

Пейдж і Еді разом з 2012 року

Едді і Пейдж заздалегідь знали, як назвуть новонароджену

У Едді і Пейдж завжди були дуже теплі стосунки

Ось так виглядала Пейдж Батчер до вагітності

Під час вагітності Пейдж намагалася тримати себе в формі

Крім Іззі у актора є ще вісім дітей