Вікторія Бекхем готує приголомшливі тістечка

У 42-річної Вікторії Бекхем є прихований талант,про який її шанувальники і не підозрювали. Виявляється, дизайнер вміє готувати апетитні десерти. Нещодавно мама чотирьох дітей спекла тарілку тістечок «Брауні», які Ромео і Круз віднесли на свято в школі.

така різна

Вперше світ дізнався про Вікторії Адамс (Бекхем), якпро учасницю групи Spice Girls. Закінчивши співати, «Posh Spice» (Шикарна) стала актрисою, зігравши в стрічці «Вечірка в парку». Заміжжя з завидною холостяком Девідом Бекхемом додало красуні популярності і вона стала активно зніматися в рекламних кампаніях відомих брендів. В результаті Вікі створила власну марку Victoria Beckham, ставши кутюр'є.

Читайте також
  • Сьогодні Бекхеми відзначають день народження Харпер Бекхем
  • Чому Бекхеми цілують своїх дітей ... в губи?
  • Девід і Вікторія Бекхем відсвяткували 18-ту річницю весілля

Шеф-кухар кондитерської

Місіс Бекхем опублікувала в Instagram знімок великої тарілки повної шоколадних тістечок. На папірці, що стоїть серед ласощів, написано:

«Брауні від Бекхемів».

Фоловерів здивувалися, подумавши, що підприємливадружина знаменитого футболіста вирішила організувати випуск іменних тістечок або відкрити фірмову кондитерську, але правда виявилася ще цікавішою. У пості до фото Вікторія написала:

«Свято літа в школі. Хто б знав, що так можу? Мамині обов'язки. Зробила все можливе ».

Цікаво, а спробувала чи Вікі своє творіння особисто? Знаменитість, фігура якої відрізняється стрункістю і крихкістю, ретельно стежить за калорійністю їжі і не їсть солодощів.

Вікторія Бекхем показала свій "секретний" талант

Вікторія Бекхем напекла багато тістечок "Брауні"

Дизайнер зробила ласощі до шкільного свята Ромео і Круза

Бекхем не стала пробувати солодкі вироби

Вікі можна побачити з тістечку в руках лише під час фотосету

Красуня відмовляється від солодкого заради стрункої фігури