Тревіс Фіммел особисте життя

Молодий і привабливий австралійський акторТревіс Фіммел, який в минулому зарекомендував себе як успішна модель, має безліч прихильниць по всьому світу. Дівчата і жінки, яким давно сподобався красень, дивуються, чому він до сих пір не розлучився з холостяцьким життям і не знайшов ту єдину, яка зробила б його щасливим.

Відсутність обручки на пальцяхвродливого юнака практично завжди стає причиною виникнення пліток і домислів. Аналогічна ситуація спостерігається і тут - в пресі неодноразово з'являються чутки про те, що Тревіс Фіммел - блакитний, а відсутність у нього особистого життя лише підтверджує ці підозри.

Проте, знаменитий актор і його офіційніпредставники не підтверджують ці плітки і повідомляють про традиційну сексуальну орієнтацію молодої людини. Спробуємо розібратися, що саме відбувається в особистому житті актора Тревіс Фіммел, і чи є у нього сім'я і діти.

Особисте життя актора Тревіс Фіммел

Хоча Тревіс Фіммел зовсім скоро виповниться 37років, він ніколи не був офіційно одружений і весь свій вільний час вважає за краще проводити на величезній фермі, розташованій в Австралії неподалік від Мельбурна. Саме там пройшло все його дитинство, а рідні брати актора досі залишаються вірні рідній землі.

Більш того, ніяких достовірних відомостей про те,що молоду людину пов'язував хоча б швидкоплинний роман з дівчиною, в пресі немає. Можливо, Тревіс Фіммел настільки скритний, що не дозволяє нікому зі сторонніх втручатися в його особисте життя, а можливо, він дійсно ніколи не мав стосунків з протилежною статтю.

Ніякої інформації про наявність у актора дітей також немає. За відомостями журналістів і шанувальників, він зовсім самотній і найближчим часом навіть не планує заводити сім'ю.

Безумовно, така ситуація не змогла залишитися безуваги оточуючих. Багато людей, які хоча б віддалено цікавилися творчістю та особистим життям Тревіс Фіммел, задумалися про його орієнтації і висунули припущення, що молода людина є геєм.

Хоча сам актор і його офіційні представники невважали за потрібне підтвердити або спростувати цю інформацію, в дійсності, виключати потяг Тревіса до представників чоловічої статі не можна. Справедливості заради, варто відзначити, що ні в яких пікантних ситуаціях знаменитий актор помічений не був, і ніхто з журналістів ніколи не називав можливе ім'я його «половинки».

Всі припущення і домисли, що стосуютьсянетрадиційної сексуальної орієнтації Тревіс Фіммел, побудовані виключно на те, що у 36-річного чоловіка немає власного особистого життя, а також на його участю в рекламних кампаніях нижньої білизни в якості моделі.

Деякі знімки з модельного минулого молодоголюдини виглядають досить пікантно і провокаційно, але немає ніяких підстав вважати їх навіть непрямим підтвердженням нетрадиційної сексуальної орієнтації чоловіки. До того ж, вже дуже давно Тревіс Фіммел постає перед публікою, як у фільмах, так і на фотознімках, виключно в мужньому обличчі.

Читайте також
  • Зростання і інші параметри Тревіс Фіммел
  • Тревіс Фіммел і його дружина
  • Лінду Еванс затримали за їзду в нетверезому вигляді

По всій видимості, чутки навколо персонизнаменитості вщухнуть лише тоді, коли він офіційно оголосить про своє весілля і народження першої дитини. Шанувальникам Тревіс Фіммел залишається тільки чекати, коли ж на його шляху зустрінеться та сама дівчина!

в минулому Тревіс Фіммел був успішною моделлю

молода людина приймала участь в рекламі нижньої білизни

фото з модельного минулого актора

Тревіс Фіммел в минулому - обличчя бренду CK

з подругою Шерон Осборн

сьогодні Тревіс Фіммел виглядає мужньо

Тревіс Фіммел приваблює безліч прихильниць по всьому світу

Тревіс Фіммел з дружиною Оззі Осборна Шерон

Тревіс Фіммел не щастить в особистому житті