Бейонсе в роздумах: політика чи музика?

Активна громадянська позиція Бейонсе і її чоловікаДжей Зі відома давно, але ніхто не припускав, що музичні і творчі амбіції перестануть їх задовольняти. Пара бере участь в численних благодійних та соціальних проектах, тісно дружить з родиною екс-президента США, а тепер, за інформацією американських таблоїдів, задумалася про політичну кар'єру.

Бейонсе з чоловіком після виступу

Бейонсе готується до виборів?

Раніше західні ЗМІ розглядали варіантпояви нової фігури в політичному істеблішменті, але робили ставку на Джей Зі та його неймовірні амбіції. Днями, онлайн-таблоїд MediaTakeOut озвучив абсолютно протилежну точку зору: в родині роблять ставку на Бейонсе і її бездоганну репутацію. За словами журналістів, в штат команди співачки запрошені політичні консультанти і вже розробляється стратегія виборчої програми. Таблоїд стверджує, що співачка планує висунути свою кандидатуру в 2018 році на пост мера Лос-Анджелеса.

Мішель Обама і Бейонсе

Мішель Обама і Бейонсе дружать і беруть участь в благодійних проектах

Бейонсе бере активну участь в соціальних проектах

Бейонсе волонтер в багатьох гуманітарних фондах

Політичні амбіції Бейонсе - фікція таблоїду MediaTakeOut!

Новина про політичні амбіції Бейонсе викликалабезліч питань не тільки у шанувальників, а й у світі шоу-бізнесу. Тому офіційні представники зірки поспішили дати спростування виниклих чуток і запевнити, що співачка не планує завершувати музичну кар'єру.

Читайте також
  • Джей Зі прокоментував відносини з Бейонсе: «Вони не були побудовані на 100% -й правді»
  • Продюсер Джей Зі повідав, що кожна пісня з його альбому «4:44» була схвалена Бейонсе
  • Новий альбом Джей Зі «4:44» шокував шанувальників одкровеннями з особистого життя зірки

Бейонсе не планує кидати музичну кар'єру

В американській історії неодноразово були приклади,коли люди шоу-бізнесу ставали частиною політичної еліти держави, тому ймовірність, що Бейонсе або її чоловік Джей Зі захочуть проявити себе в політиці, цілком можлива.

Зіркове подружжя дружать з сім'єю екс-президента США

Зіркове подружжя дружать з сім'єю екс-президента США