Дженніфер Лопес боїться за своє життя через фаната

Дженніфер Лопес, засмучена рішенням суду у справі про переслідує її сталкере, втратила сон і апетит. Артистка переживає не тільки за себе, а боїться за безпеку своїх дітей.

дивний прихильник

Минулого літа у 47-річної Дженніфер Лопесз'явився старий залицяльник, який запалився почуттями до зірки. Спочатку 64-річний Тім МакЛанахен щодня слав їй листи-оди, посилки з подарунками, чатував її за лаштунками і навіть гнався за машиною красуні, коли вона їхала в Лос-Анджелес з Лас-Вегаса. Потім палкий кавалер захотів побачення віч-на-віч і пробрався у двір будинку Лопес, після чого був заарештований поліцією.

Дженіфер Лопес

Дженіфер Лопес

Після інциденту чоловік ущух, але буквальноперед новорічними святами, імовірно йому не сподобалися новини про роман співачки і Дрейка, взявся за старе, надіславши їй квіти з побажаннями якнайшвидшого одужання, хоча Джей Ло і не думала хворіти.

Дженніфер Лопес і Дрейк

Дженніфер Лопес і Дрейк

Читайте також
  • Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес: нові подробиці з життя зірок в нових інтерв'ю
  • Дженніфер Лопес прогулялася по Хемптонс з Алексом Родрігесом і дітьми
  • Французькі канікули Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса

заборонний ордер

Цього разу Дженніфер не стерпів і звернулася всуд з проханням заборонити МакЛанахену контактувати і наближатися до неї і членам її сім'ї ближче, ніж на 100 метрів. Суддя виписав тимчасовий орден, термін дії якого закінчився вчора, при документ не був пролонгований, незважаючи на прохання Лопес.

У коментарях, які отримали адвокатиартистки, йдеться, що суд не знайшов юридичної причини, щоб виписати постійний ордер. Поки юристи знаменитості намагаються вирішити проблему, вона боїться випускати близнюків Макса й Емму з дому.

Джей Ло і її діти

Джей Ло і її діти