Дженніфер Лопес представила Алекса Родрігеса своїй мамі

Що б там не розказували інсайдери, ДженніферЛопес будує щодо свого нового бойфренда Алекса Родрігеса далекосяжні плани. Артистка зробила дуже значимий для себе крок, познайомивши бейсболіста зі своєю мамою Гваделупе Родрігес.

прогулянка втрьох

Всупереч розмовам про те, що Дженніфер Лопесчасто свариться зі своїм новим залицяльником Алексом Родрігесом, закохані продовжують зустрічатися. Минулої неділі папараці сфотографували солодку парочку на вулицях Нью-Йорка. Компанію голубкам склала мама співачки Гваделупі, у якій, до слова, таке ж прізвище, як і в неї потенційного зятя - Родрігес.

Дженніфер і Алекс трималися за руки і виглядали задоволеними і щасливими. Усмішка не покидала їх осіб, без слів було зрозуміло, що вони насолоджуються цукерково-букетний період своїх відносин.

Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес

Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес

Закохані Алекс Родрігес і Дженніфер Лопес

Солодка парочка Алекс Родрігес і Дженніфер Лопес

схвалення мами

Судячи з дружній атмосфері, яку видно нафото, залицяльник дочки сподобався місіс Родрігес. У підлітковому періоді Джей Ло часто конфліктувала з матір'ю, яка хотіла, щоб її танцівниця-дочка отримала серйозну освіту. Зараз все конфлікти позаду, Гваделупі пишається своєю талановитою дівчинкою і, як будь-яка мати, бажає своїй дитині щастя.

Гваделупе Родрігес, Алекс Родрігес і Дженніфер Лопес в Нью-Йорку

Гваделупе Родрігес, Алекс Родрігес і Дженніфер Лопес в Нью-Йорку

Гваделупе Родрігес і закохані Алекс Родрігес і Дженніфер Лопес

Алекс Родрігес і Дженніфер Лопес та її мамою

Читайте також
  • Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес: нові подробиці з життя зірок в нових інтерв'ю
  • Дженніфер Лопес прогулялася по Хемптонс з Алексом Родрігесом і дітьми
  • Французькі канікули Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса

Чесно і відкрито

Дженніфер занадто давно знає Алекса, тому неварто боятися, що він розіб'є їй серце, повідомив друг співачки. Їй відомо, що він не був зразковим сім'янином, змінюючи дружині, але вважає, що їй під силу підкорити пропащого донжуана, в ліжку якого побували Кейт Хадсон, Мадонна, Камерон Діаз, а не просто поповнити список перемог велелюбного спортсмена.