Перші фото Кайлі Дженнер і її нового бойфренда Тревіса Скотта

19-річної Кайлі Дженнер знадобився місяць, щобзабути «любов всього її життя» репера Тайгу і закрутити новий роман. Обранцем представниці сімейки Кардашьян став ще один репер 24-річний Тревіс Скотт.

правдиві чутки

Тиждень тому пліткарі заговорили про роман КайліДженнер з музикантом Тревіс Скоттом, пліткувати, що молоді люди разом тусувалися на музичному фестивалі Coachella. При цьому нібито вони вели себе як пара, а не друзі.

Кайлі і Тревіс трималися за руки, обнімалися ібули помічені за поцілунками. При цьому фактів, що підтверджують роман молодшої сестрички Кім Кардашьян і чорношкірого хіп-хоп виконавця, у них не було. Поки папараці намагалися зробити гарячі кадри, закохані втекли від їх об'єктивів.

спортивне дозвілля

Тепер ситуація прояснилася, у ЗМІ єспільні знімки голубків. У вівторок Скотт і Дженнер вибралися на побачення, відвідавши баскетбольний матч в Х'юстоні, спостерігаючи за перипетіями Західної конференції чвертьфіналу плей-офф НБА.

Кайлі, в мішкуватою футболці цегляного кольору і рваних джинсах, сиділа з бойфрендом в першому ряду.

Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт

Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт

Фото Кайлі Дженнер і її нового бойфренда Тревіса Скотта

Кайлі Дженнер і репер Тревіс Скотт

Після появи фотографій пари в мережі, все-таки спливли їх фото з Coachella.

Скотт і Дженнер на фестивалі Coachella

Скотт і Дженнер на фестивалі Coachella

Скотт і Кайлі Дженнер на фестивалі Coachella

Читайте також
  • Возмутітельніци спокою: Кендалл і Кайлі Дженнер випустили провокаційну лінію футболок!
  • Фото особняка Кайлі Дженнер стали надбанням громадськості
  • Кайлі і Кендалл Дженнер відзначили День батька з Кейтлін Дженнер

Любовний трикутник

Як розповів пресі один Тревіса, реперу давноподобається, Кайлі. Його симпатія до дівчини триває кілька років і з кожним роком вона ставала сильнішою. Музикант не діяв, а намагався звернути на себе увагу неприступною красуні, але всі його спроби були марні, адже серце Дженнер було зайнято Тайгой. Дізнавшись, що після чергового скандалу Кайлі і її бойфренд розбіглися, Тревіс зробив все можливе, щоб вона стала його дівчиною і у нього все вийшло.

Кайлі Дженнер і репер Тайга

Кайлі Дженнер і репер Тайга