Заарештовано бойфренд Кайлі Дженнер Тревіс Скотт

Після розставання з репером Тайгой, Кайлі Дженнерзанурилася в нові відносини з ще одним виконавцем репу Тревіс Скоттом і тепер згорає від занепокоєння за новоспеченого коханого. Американського співака звинувачують у підбурюванні до безладів.

розпалювання бунту

Інцидент, який привів до госпіталізації людей,стався на суботньому виступі 25-річного Тревіса Скотта (за паспортом Жака Вебстера) в Арканзасі. Під час шоу музикант закликав глядачів подолати кордони безпеки і дістатися до сцени.

Тревіс Скотт під час свого концерту в Роджерс, штат Арканзас

Тревіс Скотт під час свого концерту в Роджерс, штат Арканзас

Деякі шанувальники співака кинулися до нього,поваливши охоронців, в результаті чого покалічили сек'юріті і самі отримали травми в тисняві. Постраждалим надали медичну допомогу, а поліція, почекавши, поки призвідник заворушень закінчить концерт, заарештували його, як тільки він з'явився за лаштунками.

Скотт закликав людей кидатися на сцену

</ P>

Скотт закликав людей кидатися на сцену

Скотта звинуватили в підбурюванні до безладів і загрозу здоров'ю та безпеці неповнолітніх осіб. Після допиту у шерифа його випустили на свободу.

Треевіс Скотт був заарештований за підбурювання до заворушень

Тревіс Скотт був заарештований за підбурювання до заворушень

Примітно, що недавно сандально артистпопросив своїх шанувальників стрибати з третього поверху на його концерті в Нью-Йорку. Якщо Тревіс продовжить в тому ж дусі, то скоро стане персоною нон грата на музичних майданчиках.

Читайте також
  • Возмутітельніци спокою: Кендалл і Кайлі Дженнер випустили провокаційну лінію футболок!
  • Фото особняка Кайлі Дженнер стали надбанням громадськості
  • Кайлі і Кендалл Дженнер відзначили День батька з Кейтлін Дженнер

Сумуючи за колишньому

Якщо вірити інсайдером, то Кайлі Дженнер до сих пір не може забути свого попереднього бойфренда Тайгу, з яким розійшлася два місяці тому і зустрічається зі Скоттом, щоб викликати у нього ревнощі.

Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт

Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт

19-річна Кайлі Дженнер

19-річна Кайлі Дженнер

Зірка реаліті-шоу через спільних знайомих дізнаєтьсяпро кожен крок екс-хлопця і плаче, коли дізнається про пасії велелюбного і вільного музиканта. Кайлі не поспішає викидати фото Тайги, сподіваючись на возз'єднання з ним.

репер Тайга

репер Тайга