Ірина Шейк і Бредлі Купер на прогулянці з новонародженою дочкою

Незважаючи на зайнятість, Бредлі Купер, що працюєнад фільмом «Зірка народилася», який стане його режисерським дебютом, знайшов час прогулятися зі своєю нареченою Іриною Шейк і їх крихітної дочкою. Папарацці змогли вперше зафіксувати Лею де Сену на руках у батька ...

сімейна ідилія

У минулі вихідні репортерам вдалося зробитикадри, які встигли стати хітом інтернету. На них зображені любимчики таблоїдів і публіки 31-річна Ірина Шейк і 42-річний Бредлі Купер, які 21 березня стали батьками. Крім красивої пари, в об'єктиви потрапила їхня дочка Лея де Сена, якій зараз півтора місяці.

Одягнені в просту і зручну одяг, Шейк і Купер неспішно йшли по доріжках парку в Санта-Моніці, розташованого поблизу лос-анджелеського особняка, де розташувалося зоряне сімейство.

Ірина Шейк і Бредлі Купер під час їх прогулянки в парку Санта-Моніки

Ірина Шейк і Бредлі Купер під час їх прогулянки в парку Санта-Моніки

Бредлі Купер на прогулянці з дочкою і нареченою

Бредлі Купер і Ірина Шейк з дочкою

Бредлі тримає Лею на руках

Ірина Шейк і Бредлі Купер з дочкою

божевільний батько

Бредлі ніс свою маленьку принцесу на руках іпри цьому примудрявся годувати її з пляшечки і прикривати обличчя Леї де Сени пелюшкою від сторонніх очей. Ірина крокувала слідом за ними, везучи коляску і тримаючи на повідку їх чотириногого вихованця.

Бредлі Купер з дочкою

Бредлі Купер з дочкою

Бредлі Купер з Лейєю де Сеною

Бредлі Купер зі своєю дочкою

Бредлі Купер з новонародженою дочкою

Як розповіло джерело, наближене до Шейк іКуперу, народження дочки зробило їх відносини ще міцніше. Ірина з розумінням ставиться до того, що Бредлі днями і ночами пропадає на знімальному майданчику картини «Зірка народилася», знаючи, як це важливо для нього.

Незважаючи на те, що турбота про Леї де Сеніповністю виявилася на плечах моделі і її мами, це не означає, що актор абстрагувався від того, що відбувається. Будь-яку вільну хвилинку він проводить поруч зі своїми дівчатками і постійно знаходиться на зв'язку з Іриною.

Читайте також
  • Бредлі Купер «підірвав сцену» в Glastonbury
  • Домогосподарка що треба: Ірина Шейк на фермерському ринку
  • Ірина Шейк і Бредлі Купер на вечірці на честь закінчення зйомок мюзиклу «Зірка народилася»

Примітно, що, за чутками, Шейк і Куперу так подобається бути батьками, що вони не мають наміру зволікати з народженням ще одну дитину.