Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт зробили однакові міні-татуювання

19-річна Кайлі Дженнер і її новий бойфренд25-річний Тревіс Скотт не коментують своїх відносин, що дивно, з огляду на любов до піару представниць клану Кардашьян. Днями закохані без зайвих слів підтвердили міцність своїх почуттів, зробивши парні татуювання.

Як визнання в любові

Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт, які зустрічаютьсявсього кілька місяців, вирішили присвятити один одному татуювання. Голубки зробили абсолютно ідентичні малюнки на своїх тілах, поділившись фотографіями татушек в мережі.

Тревіс Скотт і Кайлі Дженнер минулого тижня

Тревіс Скотт і Кайлі Дженнер минулого тижня

Вюбленние Тревіс Скотт і Кайлі Дженнер

Зірка реаліті-шоу розмістила у себе в Snapchatзнімок своєї на правої ноги, на щиколотці якої з'явилася маленька метелик, а музикант опублікував схожий кадр, з тією лише різницею, що метелик набита на щиколотці його лівої ноги.

Тату Кайлі Дженнер

Тату Кайлі Дженнер

Тату Тревіса Скотта

Тату Тревіса Скотта

Такий малюнок для татуювань був обраний невипадково, а зроблений за мотивами популярної композиції Скотта «Butterfly», впевнені прихильники творчості репера.

Ще одне тату на честь хлопця

Ця романтична татуювання на тілі Дженнер, що неперша, присвячена бойфренду. Як відомо, до Скотта вона протягом двох років зустрічалася з ще одним темношкірим репером Тайгой. На щиколотці дівчата є перша буква його псевдоніма «t».

На щиколотці Дженнер є буква «t»

На щиколотці Дженнер є буква «t»

Читайте також
  • Возмутітельніци спокою: Кендалл і Кайлі Дженнер випустили провокаційну лінію футболок!
  • Фото особняка Кайлі Дженнер стали надбанням громадськості
  • Кайлі і Кендалл Дженнер відзначили День батька з Кейтлін Дженнер

За словами інсайдера, то, що Кайлі не звели тату,не означає, що вона мріє про возз'єднання з колишнім хлопцем. Як повідомив журналістам татуювальник знаменитості Рафаель Вальдес, його клієнтка перебуває в пошуку цікавого зображення, яке приховую тепер уже нічого не значущу для неї букву.

Тайга і Кайлі Дженнер

Тайга і Кайлі Дженнер