ЗМІ озвучили імена близнюків Бейонсе і Джей Зі

Діти Бейонсе і Джей Зі з'явилися на світлодекілька тижнів тому. Ця радісна подія відбулася 12 червня. Поки новоспечені батьки і їх родичі зберігають мовчання, не рахуючи публічного поздоровлень від батька співачки Меттью Ноулз, що не повідомляючи подробиць про новонароджених, за них це роблять інсайдери.

У свою честь

Представники західної преси дізналися, якзвуть сина і дочку Бейонсе і Джей Зі. Джерело з близького оточення зірок повідомив, що співачка і музикант не стали приховувати, назвавши близнюків в свою честь.

Бейонсе і Джей Зі

Бейонсе і Джей Зі

Так, дівчинка отримала ім'я Беей, що є скороченням від Бейонсе, а хлопчика величають Шоном, як Джей Зі, справжнє ім'я якого Шон Картер. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

звичайна желтушка

Бейонсе і новонароджені ще не виписалися додому. Раніше повідомлялося про існування «незначною проблеми», через корою лікарі побоюються залишати дітей пари без нагляду.

Днями з'ясувалося, що малюки, народжені раніше терміну, перебувають у спеціальних кувезах під ультрафіолетовими лампами через підвищений білірубіну в крові.

Старша сестра

Всупереч побоюванням Бейонсе і Джей Зі їхня дочка БлуАйві абсолютно не ревнує батьків до молодшого брата і сестрички, розповіли інсайдери. Дівчинка, яка знаходиться поруч з мамою в лікарні, в повному захваті від своєї ролі старшої сестри і не може дочекатися моменту, коли вони все повернутися додому, щоб няньчити крихт.

Бейонсе і Блю Айві

Бейонсе і Блю Айві

Читайте також
  • Джей Зі прокоментував відносини з Бейонсе: «Вони не були побудовані на 100% -й правді»
  • Продюсер Джей Зі повідав, що кожна пісня з його альбому «4:44» була схвалена Бейонсе
  • Новий альбом Джей Зі «4:44» шокував шанувальників одкровеннями з особистого життя зірки

Тим часом Джей Зі потрапив в об'єктив папараці, виходячи з госпіталю UCLA в Лос-Анджелесі, де зараз знаходиться його сім'я. Щасливий репер не міг стримати своєї радісної усмішки.

Задоволений Джей Зі залишає лікарню

Задоволений Джей Зі залишає лікарню