Ідилія Девіда і Вікторії Бекхем на музичному фестивалі в Гластонбері

Минулої неділі в Англії завершився одинз наймасштабніших фестивалів сучасної музики, який з 1970 року проводиться в Гластонбері. За п'ять днів свята тут побували Джонні Депп, Бредлі Купер, Тільда ​​Суїнтон, Бред Пітт, Кара Делевінь, Марго Роббі, а під завісу дійства серед гостей були помічені Девід і Вікторія Бекхем.

Зв'язок на стороні і спроби врятувати шлюб

Весь червень західні ЗМІ не втомлювалися розповідати протому, що шлюб однієї з найміцніших пар Голлівуду, 42-річного Девіда і 43-річної Вікторії Бекхем, носить лише формальний характер, а публікація зворушливих фотографій в соціальних мережах робиться для відводу очей. Нібито футболіст регулярно зраджує дружину з симпатичними моделями, а модельєр відчайдушно намагається повернути чоловіка, хоча він не проти, щоб вона зустрічалася з іншими чоловіками.

Як і раніше все прекрасно

Зіркове подружжя, які намагаються не звертатиуваги на те, що говорить про них преса, в черговий раз не награно продемонстрували міцність своїх стосунків, прийшовши на концерт Еда Ширана в рамках Гластонбері.

Ед Ширан на сцені в Гластонбері

Ед Ширан на сцені в Гластонбері

Девід і Вікторія, які в липні відсвяткую 18-ту річницю весілля, не помічаючи, що їх знімають, насолоджувалися виступом Ширана і один одним. Закохані, які виховують чотирьох дітей, фліртували.

Девід і Вікторія Бекхем гості Гластонбері

Девід і Вікторія Бекхем в Гластонбері

Девід і Вікторія Бекхем на концерті

Читайте також
  • Сьогодні Бекхеми відзначають день народження Харпер Бекхем
  • Чому Бекхеми цілують своїх дітей ... в губи?
  • Девід і Вікторія Бекхем відсвяткували 18-ту річницю весілля

Бекхем, одягнена шикарну сіру блузку в горошок відSaint Laurent і джинси, тримаючи в руках телефон зі своїми ініціалами, раз у раз обіймала чоловіка, шепочучи йому щось на вушко, виглядаючи задоволеною і розслабленою.

Подружжя Девід та Вікторія Бекхем

Девід і Вікторія Бекхем в Гластонбері