Колись ці місця знали, що таке радість ідитячий сміх, а зараз в них назавжди застигли жах і безмовність ... Обережно, ці 10 закинутих парків атракціонів можуть наснитися вам в самих кошмарних снах!

1. «Gulliver's Kingdom», Кавагучі, Японія (1997-2001)

Королівство Гуллівера

Коли не щастить, то не щастить відразу і в усьому, і, схоже, парк атракціонів «Королівство Гуллівера» притягнув всі 33 нещастя!

нещастя

Здавалося б, місце для будівництва було вибрано просто ідеальне - всього дві години їзди від Токіо і перед поглядом відкриваються мальовничі околиці гори Фудзіяма.

невдале розташування

Але тут, як на зло, поряд виявиласяштаб-квартира секти «Аум Сінрікьо», яка забрала собі в жертви майже 7 тисяч осіб, а трохи віддалік заробив завод з виробництва нервово-паралітичного газу зарин.

небезпечні сусіди

Чи варто після цього згадувати про сусідній «Ліс самогубців»?

занедбаний парк

На жаль, «Gulliver's Kingdom» пропрацював лише 4 роки і був закритий ... через невдале розташування!

2. «Nara Dreamland», Нара, Японія (1961-2006)

нараленд

Якщо ви вважаєте своє життя нестерпно нудною іхочете підбадьорити її дозою адреналіну, то ласкаво просимо в «Nara Dreamland» - занедбаний парк атракціонів, де вас зустрінуть кулею без попередження!

японський диснейленд

Так, ця японська копія каліфорнійського Діснейленду більше не дружнє місце для дітлахів та їхніх батьків.

План парку «Nara Dreamland»

план парку

Вид зверху

вид зверху

Через низьку відвідуваність і великих збитків міська влада вирішила його закрити, і 31-го серпня 2006 року працівники парку назавжди заглушили моторчики всіх атракціонів і закрили ворота на ключ.

моторошне видовище

З тих пір подвійні паркани з колючим дротом іполіція охороняють цю страшну «дитячу мрію» від відвідувачів, але, завдяки самим відчайдушним, що зумів пробратися в парк на світанку (в найбезпечніше час) ми можемо побачити ці фотографії!

парк на світанку

3. «Wonderland» Chenzhuang, Китай (1998)

Передбачалося, що «Країна чудес» або «Wonderland», побудована в 30 км від Пекіна стане не тільки аналогом американського Діснейленду, а й гідної його альтернативою в Азії!

країна чудес

Але, на жаль, про таке банальне крах дитячої мрії ви ще точно не чули - виявляється, влади і фермери довго сперечалися про ціну на землю, і вирішили, що «ні вашим, ні нашим».

азіатський діснейленд

Зараз занедбану територію «прикрашають» недобудовані об'єкти і фермерські городи.

кукурудзяні поля

4. «Okpo Land», ОКПО-Донг, Південна Корея (1999)

заглушили моторчики

Ще одна моторошна історія, від якої холоне в жилах кров ... Парк «Okpo Land» будувався для того, щоб дарувати дітям посмішки, але замість цього став відбирати їх життя!

окполенд

Останній нещасний випадок виявився занадто красномовним, щоб дозволяти парку працювати і далі ...

відбирає життя

Виявляється, під час катання одна з качок на каруселі перекинулася, викинувши вниз маленьку дівчинку.

качка-вбивця

Пару років тому всі атракціони були розібрані на деталі, а земельну ділянку виставлений на продаж. Але ви думаєте, є бажаючі його придбати?

ніхто не купує

5. Парк розваг, Прип'ять, Україна (1986)

Всього п'яти днів не вистачило до того, як дітлахи українського міста Прип'ять прибіжать купувати квитки на колесо огляду в парк розваг.

прип'ять

На жаль, трагедія на Чорнобильській АЕС зупинила це колесо назавжди ...

колесо зупинилося

6. «Six Flags», Новий Орлеан, США (2000-2005)

У 2005 році ураган Катріна стер з лиця землібільшу частину Нового Орлеана, а разом з ним, і все те, що робило місто унікальним і особливим. Парк розваг «Шість прапорів» був одним з улюблених місць для сімейного відпочинку.

шість прапорів

Його ще пам'ятали під стильним музичнимназвою «Jazzland», але перекупивши в 2002 корпорація «Six Flags Entertainment» подарувала йому не тільки нове ім'я, а й нове життя. На жаль, кліматична катастрофа пощадила лише гірки «Шлях Бетмена» і сьогодні їх відреставрували і перевезли до Техасу.

Губка Боб

А нинішніх жителів Нового Орлеана в парку «Шість прапорів» зустрічає перевернутий клоун і вицвілий Губка Боб.

сумний клоун

7. «Joyland Amusement Park», Канзас, США (1949-2004)

країна радості

Ось що значить - ціна людського життя ... Парк розваг «Країна радості» пропрацював до значного ювілею - 55 років і закрився тільки після одного нещасного випадку!

нещасний випадок

Тоді, з 9-метрового атракціону вилетіла дівчинка і отримала важкі травми. З тих пір «Країна радості» стала країною забуття і печалі ...

місце забуття

8. «LunEur», Рим, Італія (1953-2008)

луна-парк Рим

Луна-парк «LunEur» був одним з тих, якінеодмінно потрапляють в кадр романтичних фільмів. До речі, відкрився він і зовсім випадково - в рамках сільськогосподарського ярмарку ще в 1953 році, але так сподобався жителям міста і туристам, що став найулюбленішим місцем розваги.

улюблене місце розваги

Як шкода, що навіть звання «історичний» не вберегло його від судових позовів від «Організації союзу робітників», і в 2008 році найбільший і найстаріших парк розваг Італії довелося закрити.

закритий через позови

Хоча, якщо у вас є зайві 16 млн. Євро, моторчики каруселей можуть заробити знову!

9. Dadipark, Дадізель, Бельгія (1950-2002)

дадіпарк

Майже 70 років тому пастор бельгійського містечка Дадізель допоміг відкрити для місцевих жителів невелику ігрову площадку.

популярне місце

З тих пір, місце розваг розрослося досправжнього парку атракціонів і стало найпопулярнішим у місцевих і його гостей. На жаль, демократична ціна квитків не гарантувала повну безпеку. І нещасні випадки не змусили себе чекати. Останній і найсумніший стався з хлопчиком, якому на водній гірці Nautic Jet відірвало руку.

відірвало руку

15 років тому «Dadipark» закрили, а всі будівлі і атракціони пішли під знесення.

10. «Spreepark», Берлін, Німеччина (1969-2002)

Схоже, парк розваг в Східному Берліні «Kulturpark Plänterwald» був єдиним, хто не зрадів об'єднання НДР і ФРН в 1990-му році.

Шпреепарк

Після цієї історичної події він отримавнове начальство і нову назву - «Spreepark». Але всупереч очікуванням тепер уже вдвічі збільшити кількість відвідувачів з 1,5 млн. До 3-х, воно вдвічі зменшилася!

після об'єднання

На жаль, власники не впоралися з боргами і «Spreepark» назавжди залишився тільки спогадом з дитинства ...

банкрут