Ви навіть не уявляєте, якими жахливими можуть бути риби. Знайомтесь - найнебезпечніші водні монстри, що мешкають на нашій планеті.

Є риби, у яких зуби гострі, як лезобритви, і вони можуть представляти не меншу небезпеку для людини, ніж, наприклад, лев або крокодил. Такі риби-монстри живуть не тільки в глибинах океану, а й в прісноводних річках і озерах, і навіть на мілководді. Тому, заходячи в невідомий водойму, особливо десь в тропіках, не варто втрачати пильність.

1. Риба паку

риба Паку1

риба Паку2

Ця риба може досягати одного метра в довжину іважити близько 25 кг. Її зуби нагадують за формою людські, однак якщо ця риба вас вкусить, то мало вам не здасться. Мешкає ця потвора в річках Амазонки, але після дозволу спортивної риболовлі на цей вид вона поширилася в водоймах Північної Америки та Азії.

У 1994 році в Новій Гвінеї було зафіксовано двасмертельні випадки серед рибалок. Вони були знайдені повністю зрешетили зубами, смерть наступила від втрати крові. Не відразу було відомо, який звір напав на чоловіків, однак, як з'ясувалося пізніше, це зробила риба паку.

2. Електричний вугор

електричний вугор

Ця істота, схоже на суміш змії і риби,водиться в Амазонці і річках Південної Америки і при появі небезпеки або видобутку вражає своїх жертв електричним струмом в 600 вольт. Такого розряду цілком вистачить для того, щоб убити людину.

3. Атлантична головаста риба

Атлантична головаста риба

За зовнішнім виглядом ця риба нагадує справжнєчудовисько зі страшним набором дрібних і гострих зубів. Вага її може становити 30 кг, а в довжину головаста риба може досягати 2 метрів. Живе монстр в океані і маскується серед морських скель.

При нападі гловастая риба розкриває свійвеличезний рот і впивається зубами в тіло жертви. У пащу рибці може поміститися футбольний м'яч, який вона без праці проковтне. Людині врятуватися від нападу такого морського хижака навряд чи вдасться, є небезпека навіть бути проковтнутим цілком, так як розміри шлунка, цієї наводить жах риби, дорівнює практично довжині її тулуба. Бували випадки, що в шлунках цих риб знаходили людські останки.

4. Риба-тигр

риба тігр1

риба тігр2

Риба-тигр або голиаф - справжній монстр ілютий хижак серед мешканців прісноводних водойм. Ця риба може досягати ваги в 50 кг, а величезні гострі зуби без праці дозволяють розірвати жертву на шматки. Кровожерливий монстр нападає і з'їдає потрапили в річку тварин і не відмовиться від нападу на людину. В основному ця риба живе в Африканських водоймах, особливо в річці Конго і озері Танганьїка.

5. Сом Багар

риба Гунч1

риба Гунч2

Цього сома ще називають риба Гунчі, мешкає восновному в річці Калі, що знаходиться між Індією і Непалом. Це - риба-людожер, вона є основною винуватицею зникнення людей на річці. Вага сома може досягати до 140 кг, а нападати він може навіть при скупченні людей.

Але люди самі винні в тому, що рибапристрастилася до людської плоті, так як місцеві жителі за стародавніми звичаями відправляють в останню путь після всіх індійських обрядів по цій річці напівспалений тіла покійних.

6. Риба Паяр

риба паяра1

риба паяра2

Риба Паяр або скумбриевидних Гідроліка простовражає кордону людської уяви - це риба-вампір, справжній граф Дракула в образі водного мешканця. Монстр виростає до півтораметрової довжини і може важити близько 14 кг. Довжина його нижніх іклів може досягати 16 см. А застосовує свої ікла Паяр, точно знаючи розташування внутрішніх органів жертви. Тому безтурботна людина, що купається в річках Амазонки, може отримати смертельний укус від цієї страхітливої ​​риби. Вона чітко встромить свої зуби прямо в серце або легке, тим самим з одного разу убивши свою жертву.

7. Риба-камінь

риба камень1

риба камень2

Бородавчатка або риба-камінь одна з найбільшотруйних риб в світі. Ця морська риба - майстер маскування серед коралових рифів. Вона маскується під камінь, присипаючи себе піском з дна, і очікує свою жертву. З'їсти людини ця риба, звичайно ж, не зможе, але вбити - запросто.

Так як ця риба дуже схожа на камінь і мешкаєвона більшою мірою на мілководді, людина може на неї наступити, за що отримає дозу смертельної отрути. Найжахливіше, що протиотрути від отрути риби-каменя немає, і людина гине в страшних муках, так як діє отрута не блискавично, а протягом кількох годин. Ця риба поширена в водах Тихого і Індійського океанів, а також на мілководдях Червоного моря, тому у наших туристів є реальний шанс зустріти цього монстра, наприклад, на популярному відпочинку в Шарм-ель-Шейху чи Хургаді.

8. Риба змееголов

риба змееголов1

риба змееголов2

Цю небезпечну хижу рибу вперше побачили в Росіїв річках на Далекому сході і Приморському краї, а також в Кореї та Китаї. Але сьогодні змееголов може зустрітися і в водоймах інших країн. Він не перебірливий в їжі і їсть всіх живих мешканців річок, а також земноводних. В середньому риба може важити 10 кг, але зустрічалися особини, які досягали 30 кг. Якщо людину вкусить така риба, то вона може завдати серйозні каліцтва.

9. Риба ВанДеллен

риба ванделлія1

риба ванделлія2

Ця риба мешкає в водах Амазонки і страшна длялюдини своїми розмірами, як не парадоксально це звучить. ВанДеллен харчується плоттю, і завдяки своїм розмірам (максимум 2,5 см в довжину і 3 мм в товщину) може проникати в організм людини через сечовід або анус і поїдати плоть зсередини, приносячи своїй жертві муки і страждання. Ця риба пливе на запах крові і сечі, так як це - її джерела живлення. Але на щастя, такі випадки зустрічаються дуже рідко.

10. Піранья

Піранья1

Піранья2

Маленька і жахлива піранья має в своємуарсеналі трапецієподібні гострі зуби, які дозволяють за лічені секунди відривати шматки плоті. Її зуби впиваються в плоть з такою легкістю, як теплий ніж розрізає масло. Ці риби досягають в довжину максимум 30 см, однак вони плавають і нападають зграями, і за дуже короткий відрізок часу, наприклад, від коров'ячої туші залишаться одні кістки. Якщо зграя цих ненажерливих і кровожерливих риб нападе на людину, швидше за все, йому ж не врятуватися.

11. Риба-їжак

риба Еж1

риба еж2

Ця риба сумно відома тим, що дужеотруйна, в її шкірі, кишечнику і яєчниках міститься колосальна кількість тетродотоксина. Ця речовина, потрапляючи в організм жертви, вражає мозок, викликаючи параліч і потім смерть. Тому цю рибу краще не вживати в їжу. Однак в Японії вважається делікатесом блюдо, приготоване з риби фугу, яка є різновидом риби-їжака. Але готують його професіонали, які багато років навчалися правильно обробляти фугу, щоб отрута не отруїв м'ясо. Але не маючи досвіду, на блюді можна разом з рибою подати людині смерть.

12. Пілорилий скат

пілорилий скат1

пілорилий скат2

Величезний пілорилий скат небезпечний своїм довгимносом, з боків якого розташовані гострі, як бритва, відростки. Просто так нападати на людину семиметровий скат не стане, проте у нього загострене почуття територіально оборони і дуже поганий зір, тому якщо людина виявиться не в тому місці не в той час, то скат з усією міццю пустить свою пилку вхід і перетвори свою жертву в фарш . Небезпека полягає ще і в тому, що це річкове чудовисько відмінно маскується і помітити іноді його можна вже занадто пізно. Однак даний вид стоїть під загрозою вимирання через що отруює природу діяльності людини.

13. Риба Гуасу

риба гуаса1

риба гуаса2

У порівнянні з рибою Гуасу всі іншіпредставники - просто дрібні рибки. Гуасу недарма називають «атлантичний гігантський Гупер», адже його розміри вселяють жах. Важить ця рибка близько 450 кг, а паща її може бути довгою до 5 м. Такий екземпляр також, як і велика біла акула або гігантський сом, може за один раз повністю проковтнути людину.