Китай вже давно славиться своїми незвичайними традиціями, особливо, якщо це стосується такого свята, як весілля.

Кортеж автомобілів, що зображують китайського дракона

Жителі Китаю шанують драконів. Вони вважають їх мудрими міфічними тваринами. У Піднебесній їх називають Лун і поклоняються з давніх віків. Згідно з китайською легендою, місцеві дракони були прабатьками тих, які мешкали в Європі. Останні явно відрізнялися характером - вони були кровожерливими і злими. А китайська філософія вчить, що дракон - символ енергії Ян. Крім того, міфічні звірі цієї культури завжди зображуються з довгим тулубом, що нагадує зміїне.

На чолі кортежу можна побачити хоч і невеликий, але все ж відрізняється від інших автомобіль - він червоного кольору. Скоріш за все, він грає роль голови, яка направляє інших.

Очевидно, що руху весільних автомобілів у вигляді дракона, символізує розважливий і мудрий шлюб. Також це показує, що нова сім'я шанує традиції і поважає їх.

Китайська весільна традіція1

Китайська весільна традіція2

Китайська весільна традіція3

Китайська весільна традіція4

Китайська весільна традіція5

Але це ще не все. Китайці строго дотримуються своїх традицій. Ми зібрали найдивовижніші з них.

запланований плач

Так, саме так. Згідно старовинним китайським звичаєм, за місяць до весілля наречена повинна навмисне плакати протягом години кожен день. Через тиждень до неї приєднується плаче мати, ще через тиждень - бабуся, потім - сестри нареченої, все це відбувається в різних тональностях. Мета дотримання такого звичаю - висловити крайню ступінь радості від майбутнього одруження. В день весілля пісня-плач нареченої повинна бути заспівана і навколишні оцінюють, наскільки добре їй вдалося це зробити.

5 неймовірних весільних традицій в Китаї

Стрілянина в наречену

Звичай не такий страшний, як звучить. Наречений повинен випустити в наречену три стріли (без наконечників, звичайно!). Коли це буде виконано, наречений бере стріли і ламає їх навпіл в знак вічної любові один до одного.

5 дивних весільних традицій в Китаї

червоне весілля

У китайській культурі червоний - це колір любові,удачі і сміливості. Китайці вважають, що в день весілля колір має величезне значення. Тому обличчя нареченої повністю покрито червоною фатою, пересувається вона червоному весільному автомобілі. Супроводжуючи наречену на весільній церемонії, мати весь час тримає над її головою червоний парасольку, який символізує родючість.

5 дивних весільних традицій в Китаї 2

Розрізання весільного торта

У Китаї, як у нас, прийнято завершувати весільнуцеремонію розрізанням весільного торта і частуванням гостей. І торти так само, як і у нас виготовляють красивими і багатоярусними. Але ось розрізають їх від низу до верху - і неспроста, адже це символізує нехай наверх до успіху і добробуту сім'ї.

5 дивних весільних традицій в Китаї 3