Біль під час сексу

За даними фахівців кожна третя жінкаперіодично відчуває біль при занятті сексом. Оскільки не всі представниці прекрасної статі при виникненні болю звертаються до лікаря, на ділі ця проблема може бути більш поширеною. Деякі жінки вважають за краще змиритися з цією ситуацією або чекати, коли вона пройде сама по собі. Однак наш організм включає захисну функцію і з часом у таких жінок з'являється страх і огиду перед сексом. А це, як відомо, вкрай несприятливо впливає на відносини між партнерами. У будь-якому випадку, проблему потрібно вирішувати.

Чому виникає біль при занятті сексом?

Гінекологи сформулювали основні причинивиникнення цього неприємного явища. Кожна жінка повинна знати, що будь-яку неприємність в її статевого життя можна усунути, головне - детально вивчити проблему і не відкладати з її рішенням.

  1. Біль при першому сексі. За статистикою, 90% жінок відчувають різкий більпід час першого сексу. Головною причиною цього болю є страх, який відчувають більшість дівчат перед своїм першим заняттям любов'ю. Страх змушує м'язи тіла стискатися, а найбільше - м'язи піхви. В результаті цього з'являються хворобливі відчуття. Також, ці відчуття можуть виникнути при розриві дівочої пліви. Як правило, дівоча пліва жінки є еластичною і легко розтяжне і при першому статевому контакті залишається цілою. У рідкісних випадках на пліви розташовані нервові закінчення, тому біль при першому сексі - це наслідок страху і напруги. Щоб уникнути цих неприємних відчуттів, необхідно довіряти своєму статевого партнера.
  2. Вагінізм. Від вагинизма страждає близько 10% жінок на нашійпланеті. Вагінізм є психологічною проблемою, яка пов'язана з першим невдалим досвідом в сексі. Якщо перший статевий контакт в житті, або перший контакт з конкретним партнером виявився невдалим, у жінки з'являється страх, який в подальшому викликає спазми м'язів піхви. Це, в свою чергу, призводить до хворобливих відчуттів і для жінки, і для чоловіка. Подібні спазми можуть, також, виникати під час огляду у гінеколога. Щоб позбутися від цієї проблеми необхідно попрацювати над собою і змінити своє ставлення до сексу.
  3. Гінекологічні захворювання. Будь-яка інфекція в організмі жінки може довгийчас себе не проявляти і не викликати жодних незручностей під час занять сексом. Однак рано чи пізно вірус починає турбувати. Одним з головних ознак статевих захворювань є біль в животі або піхву при сексі у жінок. Якщо ці неприємні відчуття регулярно повторюються, потрібно бити на сполох. Така болючість може проявлятися у жінок по-разному- деякі відчувають біль в боці при сексі, інші - біль після занять любов'ю. Щоб виявити інфекцію необхідно здати аналізи у гінеколога. При виявленні захворювання курс лікування слід пройти обом партнерам. Під час лікування від сексу краще утримуватися або використовувати презерватив.
  4. Біль в боці при сексі

  5. Відсутність мастила. Недостатнє виділення змащення у жінки можевикликати при сексі біль внизу живота і в піхві. Відсутність мастила може бути викликане гормональним збоєм в організмі жінки, психологічними проблемами або прийомом протизаплідних засобів.
  6. Біль при сексі під час вагітності. Вагітність - це дивовижний природнийпроцес, який призводить до серйозних змін в організмі жінки. Жінка під час вагітності може відчувати біль при сексі, особливо якщо вона переживає з приводу майбутніх в її житті змін. Цей період необхідно пережити, з часом все повернеться у звичне русло. При необхідності слід проконсультуватися у лікаря, тільки він зможе дати точну відповідь, чому з'явився біль під час сексу.