10 приводів для регулярних занять сексом

Вже давно не секрет, що секс грає дуже важливуроль в житті людини. Підтвердженням цьому є результати численних досліджень в цій області вчених і психологів різних країн світу. Але регулярний секс, корисний для психологічного і фізичного здоров'я, припускає наявність постійного партнера, з яким встановилися довірчі відносини. А ось часта зміна партнерів, навіть при наявності регулярного сексу може обернутися зовсім іншою стороною медалі, адже небезпека отримати в подарунок букет венеричних захворювань зростає в таких випадках у багато разів. Тому, надихнувшись перерахованими відкриттями вчених про користь регулярного сексу, не варто забувати і про обережність.

1. Регулярний секс - природний імуностимулятор.

Під час сексу організм виробляє імуноглобулін А - антитіла, що сприяють боротьбі з інфекціями і підвищують імунітет.

2. Регулярний секс - справжній еліксир молодості для душі і для тіла.

Під час сексу збільшується вироблення колагену- речовини, що перешкоджає старінню шкіри. Підвищення рівня гормону естрогену також сприятливо впливає на шкіру і волосся. Регулярний секс у жінок перешкоджає ранньому настанню клімаксу, а чоловікам дозволяє надовго зберегти бадьорість і активність.

3. Регулярний секс - одне з найбільш грізних зброї в боротьбі зі стресами.

Секс знижує рівень гормонів стресу. Дослідження довели, що люди, які ведуть регулярне статеве життя, набагато спокійніше реагують на стресові ситуації, завдяки чому справляються з такими ситуаціями набагато ефективніше.

4. Регулярний секс - профілактика серцево-судинних захворювань.

Регулярні заняття сексом сприяють очищеннюлімфатичної системи і вироблення безлічі необхідних гормонів і речовин, зміцнюють тканини органів серцево-судинної системи. Все це знижує ризик настання інфаркту практично в два рази, а так само сприяє профілактиці інсульту.

5. Регулярний секс - простий і ефективний спосіб поліпшити пам'ять і увагу.

Регулярні заняття сексом стимулюють припливкрові до головного мозку. У поєднанні зі збільшенням вироблення гормонів це покращує пам'ять, допомагає усунути неуважність, і, як доводять деякі дослідження, навіть збільшує рівень інтелекту. 6. Регулярний секс - природний антидепресант.

Під час оргазму відбувається викид ендорфінів -«Гормонів щастя». Ендорфіни володіють величезною кількістю корисних властивостей. А в боротьбі з депресією ендорфінів взагалі немає рівних, адже на відміну від хімічних антидепресантів ендорфіни не мають побічних дій, не викликають залежності, не руйнують організм, а навпаки, зміцнюють імунітет, підвищують активність, викликають почуття радості і щастя.

7. Регулярний секс - зброя проти комплексів.

Дослідження підтверджують, що регулярні заняттясексом підвищують самооцінку і впевненість в собі. Люди, які страждають від комплексів, при появі постійного партнера змінюють ставлення до себе, стають спокійнішими і впевненими.

8. Регулярний секс - приємний спосіб підтримувати фігуру і м'язи в тонусі.

Під час статевого акту можна втратити таке жкількість калорій як при півгодинної тренуванні в спортзалі. Крім цього регулярний секс зміцнює м'язи, в тому числі і спини, робить їх більш гнучкими і еластичними.

9. Регулярний секс - профілактика захворювань сечостатевої системи.

10 приводів

Під час сексу поліпшується кровообіг ворганах малого таза, а так само регулюється діяльність гормональної системи. Це сприяє профілактиці хворобливих менструацій у жінок, а у чоловіків є профілактикою раку передміхурової залози. Так само регулярні заняття сексом покращують тонус м'язів, що згодом перешкоджає виникненню проблем з нетриманням.

10. Регулярний секс - сприяє успіху в кар'єрі.

Звичайно ж, вся користь від регулярних занятьсексом не може не відбитися на кар'єрі. Проте, активний, впевнений в собі працівник, який уміє швидко оцінювати ситуацію приймати правильне рішення, завжди цінується більше і викликає розташування у начальства і колег.