наслідки сексу

Відгриміла в вісімдесяті роки сексуальнареволюція зіграла велику роль в статевому розвитку підлітків. Сучасні методи виховання значно відрізняються від тих методів, які застосовувалися 20-30 років тому. Секс на сьогоднішній день не є ніякого табу. З екранів телевізорів ми щодня бачимо досить відверті сцени, а завдяки рекламі, відвертим шоу і розваг, люди все з більш раннього віку переконуються в тому, що секс - це нормально. У порівнянні з нашими мамами та бабусями, сучасна молодь набагато раніше вступає в статеві стосунки. Добре це чи погано - однозначної відповіді немає, але, важливо, щоб і юнаки, і дівчата в будь-якому віці знали і про наслідки сексу, зокрема раннього.

Безумовно, секс - це приємний процес, але вінможе залишити в житті жінки досить неприємні наслідки. Ці наслідки сексу можуть виникнути відразу після нього або через деякий час. Маючи достатньо інформації, кожна жінка зможе запобігти будь-які проблеми.

Наслідки після першого сексу

У кожній країні існують свої звичаї і традиції. Це стосується і сексуального життя. У різних країнах вік для вступу в сексуальне життя для жінки є різним. В одних країнах це 13-14 років, в інших - не раніше 17. Єдиної думки в цьому питанні немає. Як показує практика, наслідки раннього сексу можуть бути вкрай несприятливі для жінки в силу її НЕ інформованості в цьому питанні.

Секс без презерватива наслідки

  1. Можливість завагітніти. Багато дівчат помилково вважають, що від першогосексу завагітніти не можна. Насправді дуже часто трапляється, що жінка вагітніє саме з першого разу. Це часто призводить до ранніх абортів, стресів і страху перед сексом. У ранньому віці ці наслідки можуть призвести до глибоких психологічних проблем. Деякі юнаки та дівчата вважають, що уникнути цих наслідків можна за допомогою сексу під час місячних. Це твердження, також, є невірним, оскільки можливість завагітніти існує в будь-який день менструального циклу.
  2. Можливість заразитися. Вірогідність підхопити інфекцію під час першогосексу не менше, ніж в будь-який інший раз. Спочатку багато жінок приділяють мало уваги цьому ризику. Але варто пам'ятати, що в жіночому організмі інфекція може перебувати безсимптомно досить довго, але рано чи пізно вона обов'язково проявить себе. Чи не виявлені вчасно захворювання вкрай негативно позначаються на подальшому здоров'я жінки і можуть перейти в хронічну форму.

Всі лікарі світу рекомендують використовувати презерватив під час першого заняття любов'ю. Інакше, наслідки сексу без презерватива можуть бути плачевними для дівчини.

Наслідки після анального сексу

У порівнянні з іншими формами сексу, анальнийсекс вважається найбільш небезпечним. Цей висновок фахівців пов'язаний з тим, що при анальному сексі значно зростає можливість потрапляння бактерій з прямої кишки в піхву. При попаданні бактерій в піхву вони починають стрімко розмножуватися, що викликає гострий запальний процес. Це явище пов'язане з тим, що мікрофлора прямої кишки значно відрізняється від мікрофлори піхви. При недотриманні правил гігієни і нехтуванні презервативом, анальний секс може призвести до серйозних гінекологічних захворювань у жінки.

Наслідки орального сексу

Заняття оральним сексом не оберігає від можливості заразитися венеричними захворюваннями.

Наслідки утримання від сексу

У цьому випадку будь-які віруси і бактерії передаютьсячерез слизові оболонки, і захворювання починає розвиватися в роті. Через рот віруси і бактерії дуже швидко передаються партнеру і нерідко потрапляють в статеві органи жінки. </ P>

Наслідки відсутності сексу

Відсутність сексу в ранньому віці не призводить нідо яких негативних наслідків. Наслідки утримання від сексу можуть виникнути у жінок у віці після 25-30 років і під час клімаксу. Це може проявлятися у вигляді стресу, депресії і, за словами медиків, гінекологічних захворювань.