Біль після сексу

Згідно з міжнародними дослідженням близько 30%жінок відчувають біль після сексу. При виникненні даної проблеми одні жінки відразу звертаються до лікаря, інші - вважають за краще ні з ким не ділитися своїми неприємностями. У будь-якому випадку і тих, і інших цікавить питання, чому болить живіт після сексу?

Найчастіші причини

Фахівці в області гінекології заявляють, щоіснує досить багато причин, внаслідок яких у жінок виникають болі внизу живота після сексу. Кожну з них можна усунути, що зробить секс абсолютно безболісним.

1. Запальний процес. Запалення різного виду є найбільшчастою причиною виникнення болю після занять сексом. Будь-яка інфекція може викликати свербіж, печіння або різкий біль у піхві, в животі або в боці після сексу. У цьому випадку лікарі рекомендують в обов'язковому порядку використовувати презерватив і терміново звернутися до гінеколога. Чи не вилікуване вчасно венеричне захворювання може привести до плачевних наслідків і для жінки, і для чоловіка. Щоб виявити збудник захворювання необхідно здати аналізи на інфекції і пройти курс лікування у гінеколога обом статевим партнерам. В іншому випадку є ризик заразитися повторно.

Досить часто зустрічається явище, колижінка страждає від болю в животі після сексу, а чоловік не відчуває ніяких неприємностей. Це зовсім не означає, що він здоровий. Чоловіки найчастіше є носіями інфекцій, які набагато швидше розвиваються в організмі жінки, а у самого чоловіка можуть тривалий час не викликати жодних симптомів. Якщо у чоловіків виникає біль після сексу - це може свідчити про запущеному інфекційному захворюванні.

Бувають випадки, коли запальний процесвикликаний не інфекційним захворюванням. Кишкова паличка або грибок при попаданні в статеві органи жінки можуть викликати різку біль після сексу. В цьому випадку венеричні захворювання, що передаються статевим шляхом тут ні до чого. Бактерії можуть потрапити через шкіру або слину. Викликати запалення вони починають при ослабленому імунітеті у жінки - під час менструації, хвороби, вагітності.

2. Спайки. Спайки існують у більшості жінок ще зпідліткового віку і, як правило, не виявляють себе. Неприємні відчуття можуть виникнути під час огляду гінеколога або після статевого контакту. У цьому випадку біль після сексу з'являється в глибині живота. Усунути неприємні відчуття можна за допомогою правильно підібраною пози. Якщо біль стає сильною і постійною, то необхідно звернутися до лікаря.

3. Цистит. Від циститу страждають багато жінок в різномувіці, починаючи з дитинства і закінчуючи старістю. Цистит є урологічним захворюванням, яке виникає внаслідок запалення слизової сечового міхура. Запальний процес, в свою чергу, викликають найрізноманітніші інфекції. Відрізнити цистит від іншого запального захворювання нескладно. При циститі виникає біль при сечовипусканні після сексу. Існують різні способи лікування цього захворювання на будь-який його стадії. Перш ніж приступити до лікування, слід

Біль при сечовипусканні після сексу

проконсультуватися у лікаря. </ P>

Якщо біль у піхві з'явилася після першого сексу, не варто бити тривогу. Це нормальний природний процес і лікувати його не потрібно. Через кілька днів від неприємних відчуттів не залишиться і сліду.

Для того щоб точно з'ясувати, чому болячепісля сексу, необхідно звернутися до фахівця. Але не слід забувати, що будь-які неприємні відчуття, якщо вони є нетривалими, можуть бути пов'язані з незручною для жінки позою під час сексу, а також, страхом або напругою.