небезпечний секс

Кожному з нас знайоме словосполучення «небезпечнийсекс ». І кожен вкладає в це поняття своє значення. Для одних людей небезпечний секс - це секс в дні, коли велика ймовірність вагітності, для інших - деякі форми сексу, для третіх - незахищений секс. Спробуємо розібратися, чим дійсно може бути небезпечний секс, і до яких неприємних наслідків він може привести.

Небезпечні дні для сексу

Відомо, що у кожної жінки є своїіндивідуальні дні, коли вона може завагітніти. Імовірність вагітності існує практично в будь-який день менструального циклу, але в дні овуляції ця ймовірність найбільш велика. Якщо чоловік і жінка не готуються стати батьками і не планують вагітність, їм слід подбати про оберігання в дні овуляції. У більшості представниць прекрасної статі овуляція доводиться на середину менструального циклу. Якщо тривалість циклу становить 28 днів, то овуляція доводиться на 14 день з початку менструації. Не слід забувати, що досить висока ймовірність завагітніти протягом 4 днів до овуляції і 4 днів після неї. У ці дні небезпека незахищеного сексу є найвищою. До всього іншого, важливо пам'ятати, що завагітніти можна в будь-який день, навіть секс під час місячних може бути небезпечний.

Чим небезпечний анальний секс?

Одні жінки вважають анальний секс збоченням,інші - різноманітністю і не бачать в ньому нічого ганебного. У більшості аптек можна знайти спеціальні мастила для анального сексу. Але перш ніж вирішити, чи потрібна ця форма сексу, кожна жінка задає собі питання, чи небезпечний анальний секс.

З медичної точки зору небезпека анальногосексу полягає в загрозі здоров'ю жінки. Одними з найпоширеніших неприємних наслідків є: можливість інфікування, розвиток геморою, небажана вагітність, тріщини і розриви прямої кишки, запори. Все це може супроводжуватися сильними болями.

Під час заняття анальним сексом в кілька разівзбільшується ймовірність підхопити інфекцію. При попаданні бактерій з прямої кишки в піхву починається їх стрімке розмноження і запальні процеси. Це пов'язано з істотною відмінністю мікрофлори кишечника і піхви. Регулярний анальний секс може призвести до запущеним формам захворювання статевих шляхів, що для жінок загрожує безпліддям. Для того щоб запобігти можливості розвитку захворювань необхідна величезна увага приділяти гігієні і використовувати презерватив.

Велику роль в цьому питанні відіграєпсихологічний фактор. Анальним сексом небезпечно займатися подвійно, якщо жінка психологічно до нього не готова або не хоче. В цьому випадку неприємних наслідків не уникнути.

Чим небезпечний оральний секс?

У сучасному суспільстві оральний секс більшпоширений, ніж анальний. Проте, для багатьох жінок він представляє табу. Оральний секс становить значну небезпеку для здоров'я і чоловіки, і жінки,

Чим небезпечний секс

тим, що ця форма сексу не виключає ризикпідхопити захворювання, що передаються статевим шляхом. У цьому випадку будь-яке захворювання розвивається в роті жінки, а через деякий час передається в ротову порожнину чоловіки. </ P>

Оральним сексом небезпечно займатися з малознайомимлюдиною. Багато юнаків і дівчат помилково вважають, що виключення самого статевого акту оберігає від захворювань. Оральним сексом, як будь-яким іншим, слід займатися тільки з тією людиною, в якому ми впевнені. Тільки в цьому випадку можна не переживати з приводу венеричних захворювань.

Чим небезпечний секс під час спеки?

Багато лікарів стверджують, що заняття сексом вспеку небезпечно для здоров'я, особливо чоловічого. У спеку при занятті сексом більш ніж зазвичай частішає серцебиття і піднімається тиск. Це може несприятливо позначитися на самопочутті чоловіка, особливо якщо заняття сексом відбувається під впливом алкоголю.