Навіщо потрібен секс

Якщо позбавити людину достатнього харчування або відпочинку, в кращому випадку він буде дуже ослаблений, в гіршому - може померти від виснаження. А секс - чи потрібен він так само сильно для нашого здоров'я?

Наші власні відчуття і проводяться вченимидослідження говорять про одне - секс необхідний кожній дорослій людині. Це наша біологічна потреба. Звичайно, ми можемо обходитися без нього набагато більше часу, ніж без води або їжі, і не помремо при цьому. Але наше життя втратить багато фарб, та й на самопочутті та настрої це обов'язково позначиться.

Так навіщо людям потрібен секс?

 1. Щоб задовольнити потребу у фізичномуконтакті і зменшити тривожність і напругу. Шкіра людини дуже чутлива до дотиків. Погладжування, обійми і поцілунки стимулюють мільйони відчутних рецепторів, викликаючи вироблення гормонів, які пригнічують агресію і знімають стрес. А ще вони викликають почуття щастя і ейфорії, які змінюються розслабленням і спокоєм.
 2. Щоб задовольнити потребу в емоційномуконтакті і духовної близькості. Саме заняття любов'ю дозволяють багатьом людям відчувати себе бажаними. Ніколи вони не відчувають такого єднання з партнером, як під час інтимної близькості.
 3. Щоб зменшити біль. Чудові відчуття, які можна розділити з близькою людиною - ось для чого потрібен секс, багато хто думає. Однак ендорфін, який виробляється під час статевого акту, діє на наш організм як морфій, сильний знеболюючий засіб. З ним проходить будь-яка біль, в тому числі викликана мігренню або передменструальний синдром у жінок.
 4. Щоб зберегти психічне здоров'я. Відчуваючи, що нас хочуть, люблять і цінують, ми більше віримо в себе. Ця впевненість допомагає справлятися з життєвими негараздами і має великий вплив на наше психічне рівновагу.
 5. Щоб поліпшити фізичне здоров'я. Регулярний секс робить просто незвичайний ефект на наш організм! Мало того, що це природний масаж і гімнастика для серця, завдяки якій кров активніше насичує всі органи і тканини тіла, так ще поліпшується обмін речовин, а разом з ним - стан шкіри і волосся, колір обличчя. А посилений потік крові - це профілактика багатьох хвороб, викликаних її застоєм.
 6. Також, при регулярних заняттях сексом стає більше антитіл, що стимулюють наш імунітет, і колагену, від якого залежить свіжість і підтягнутість шкіри.

Чи потрібен секс більше чоловікам, ніж жінкам?

Він однаково корисний і тим, і іншим, чомукомусь із них займатися сексом потрібно, а комусь ні? Просто кожен отримує щось своє. Для жінок, наприклад, це профілактика гормональних і функціональних порушень, в тому числі безпліддя. Ще - впевненість в почуттях свого обранця. І найкращий спосіб схуднути і взагалі чудово виглядати!

А регулярний секс для чоловіків - це їх статеве здоров'я, відчуття любові і підтримки жінки, можливість висловити таким чином свої почуття.

І все-таки є люди, для яких секс важливіший, ніж для всіх інших. Це ті, у кого довгий час не було інтимних контактів. Для чого їм потрібен секс:

 • для зміцнення імунітету, якщо він більше не рятує від постійних застуд;
 • для боротьби з безсонням, якщо не вдається розслабитися і перестати крутитися в ліжку;
 • Чому потрібно займатися сексом

 • для усунення апатії, депресії і дратівливості - адже секс робить людей щасливішими;
 • для профілактики старіння шкіри, яке настає швидше при нестачі сексу;
 • для підвищення працездатності і організованості - адже при заняттях сексом кров активно живить не тільки шкіру і внутрішні органи, а й мозок!
для зняття сексуального напруження, особливо якщоеротичні сни і фантазії з'являються занадто часто. Тут вже не до міркувань, навіщо секс і для чого, він просто потрібен! Або бажання стане таким нав'язливим, що не дасть думати ні про що інше.