Як правильно спринцюватися

Для початку слід обов'язково уточнити, щоспринцювання - це медична процедура, призначити яку може тільки лікар. І зазвичай вона проводиться 2 рази на добу - ввечері і вранці. Думка, що спринцювання з травами необхідно для щоденної гігієни помилково - організм здорової жінки ні в чому подібному не потребує.

Як правильно спринцюватися лікарськими травами?

Спринцювання ромашкою та іншими лікарськимитравами при запальних захворюваннях часто дає кращі результати, ніж хімічні препарати з аптеки. Отже, як правильно спринцюватися жінці настоєм трав: ромашки, календули та інших? Спочатку робимо відвар. Для цього траву заливаємо окропом і доводимо на малому вогні до кипіння. Спринцювання робимо відваром, охолоджені до температури 37-38 ° С. Для такого відвару на літр води беруть дві столові ложки ромашки або на теж кількість води 2 ст. ложки ромашки і одну ст. ложку календули.

Хороші результати дає відвар, приготований знаступним рецептом. Беремо 50 г трави споришу, по 30 г ромашки і кропиви, 10 г кори дуба і перемішуємо. Заливаємо дві столові ложки цього складу літром окропу і кип'ятимо на повільному вогні близько 5 хвилин. Готовий склад заливаємо в гумову грушу з наконечником і вводимо розчин в піхву, уникаючи сильного тиску. Напружуючи м'язи піхви, затримуємо розчин всередині скільки можливо. Повторюємо ці дії, поки не закінчиться розчин. Щоб процедура пройшла успішно потрібно вибрати правильну позу для її проведення. Це або положення, лежачи на дні ванни з ногами, укладеними по її краях, яке положення, стоячи на напівзігнутих ногах з трохи нахиленим вперед корпусом.

Як правильно спринцюватися содою?

Спринцюватися содою рекомендують при молочниці абодля зачаття, як це робити правильно ми зараз розглянемо. Для початку потрібно сказати, що спринцювання содою для підвищення успішності зачаття дійсно рекомендується. Але робиться це в тому випадку, коли обидва партнери здорові, і лікар не може назвати причину, по якій у пари не виходить завести дитину. В цьому випадку роблять припущення про підвищену кислотність піхви, і в цьому випадку призначають спринцювання содою. Розчиняємо в 1/2 літрі теплої води 1 ч. Ложку соди і цим розчином жінці необхідно проспринцеваться за півгодини до сексуального контакту.

Також цю процедуру часто практикують при молочниці. Для цих цілей робимо розчин з 1 літра води і 1 ч. Ложки соди. Після проведення процедури спринцовку потрібно продезінфікувати марганцівкою.

Які ще препарати застосовуються для спринцювання?

При молочниці і запальних захворюваннях часторекомендують спринцюватися такими препаратами, як хлоргексидин, Цитеал і хлорофиллипт, розповідати про правильне їх застосуванні і дозах повинен тільки лікар. Тут наводимо тільки приблизні розчини цих препаратів. Хлогексідін розводять очищеною кип'яченою водою до 0,02%.

Як правильно спринцюватися при молочниці

Цитеал використовують нерозведеним, але післяпромивають через пару хвилин піхву кілька разів водою або розводять водою в пропорції 1:10. Хлорофіліпт розводять в пропорції 1 столова ложка препарату на 1 літр води. </ P>

Часто дами цікавляться, як правильноспринцюватися перекисом водню або марганцівкою. Про марганцівку взагалі можна забути - їй спринцюватися не можна, тільки шкода завдасте. Використовувати марганцівку потрібно тільки для дезінфекції спринцівки після кожного застосування. Що стосується перекису водню, то спринцювання їй ще призначають, але лікарі-гінекологи останнім часом все рідше призначають цю процедуру. Тому, якщо ваш гінеколог не призначив спринцювання перекисом, то краще не експериментувати. Якщо призначення є, але рецепт загублений (або, що часто буває, не можете його розібрати), то використовуйте для спринцювання 1 ч. Ложку 3-процентний перекис, розведену в 1 літрі води. Перекисом спринцювання роблять не частіше ніж один раз на день.