Як часто потрібно займатися сексом

Секс благотворно впливає і на чоловіків, і на жінок. Він зміцнює їх здоров'я, піднімає настрій і загальний життєвий тонус. Тому, незалежно від статі і віку, сексом треба займатися так часто, як це можливо.

Недостатньо активне сексуальне життяпозначається на самопочутті, викликаючи дратівливість або апатію, безсоння або зниження імунітету і загострення хвороб через застій крові у внутрішніх органах.

Але надлишок сексу теж не корисний. Прагнучи до максимально великій кількості статевих актів за одну зустріч, людина піддає свій організм надмірному навантаженні, виснажує його. Так що і чоловікам, і жінкам потрібно стільки сексу, скільки їм хочеться і поки це приносить задоволення, а не зношує їх тіло.

Як часто потрібно займатися сексом?

Сексологи рекомендують від 2-3 до 5 статевих актів утиждень. Вони впевнені, що і двох разів цілком достатньо. Однак у вас може бути інша думка. Якщо вам потрібно більше - займайтеся сексом, стільки скільки хочете. Задовольняйте на здоров'я свої потреби і свого партнера теж! Ви не зобов'язані дотримуватися ніякому графіком, а тим більше - переживати, що займаєтеся любов'ю рідше 3-4 разів на тиждень. Особливо якщо врахувати, що і такий темп - швидше виняток, ніж правило. Не потрібно вважати, скільки разів на тиждень виходить займатися сексом. Набагато важливіше, скільки задоволення вам це приносить.

У кожної пари - своя норма

Насиченість сексуального життя залежить відтемпераменту партнерів, їх віку, звичок, способу життя. Наприклад, є люди з невисокою сексуальною активністю. Їм і не треба прагнути до рекордів, набагато правильніше - знайти свою половинку і любити її НЕ тричі за одну ніч, а тільки один раз, зате як!

А ось південним народам займатися сексом хочетьсячасто і їм це потрібно, так як в їх крові рівень тестостерону вище. Він високий і у молодих чоловіків, тому вони з легкістю можуть витримувати справжні секс-марафони. Але з віком тестостерону виробляється все менше, а значить і потяг теж знижується. Головне, не панікувати і не шукати ліки від імпотенції. Як правило, сексуальна активність знижується досить повільно і чоловіки до похилого віку залишаються в строю, роблячи приємність собі і своїм коханим.

Секс після весілля

Нерідко трапляється, що сексуальне життя молодихрозділяється на період «до» і «після» укладення шлюбу. Спочатку вони хочуть займатися сексом часто і довго, обійми, поцілунки і ласки потрібні, як повітря. А потім налагодження спільного побуту забирає у них час і сили, романтика змінюється вечорами біля комп'ютера або телевізора, в відносини проникає рутина. Подружжя дратуються один на одного, намагаються спустити пару на стороні, і це тільки шкодить їхнім стосункам.

А було б краще влаштовувати іноді побачення, якраніше - тільки для двох, не зациклюватися на побутових справах, приділяючи більше уваги один одному. І навіть через десять-п'ятнадцять років їх почуття можуть залишитися палкими, і займатися сексом можна буде стільки разів, скільки потрібно молодим і темпераментним парочкам. Можливо, не кожна ніч буде бурхливою і пристрасної, але після кожного романтичного побачення ніжність і любов будуть з новою силою охоплювати подружжя.

А якщо секс буває не так часто, як хочеться, значить:

Скільки разів потрібно займатися сексом

</ P>
  • ви багато сваритеся і з'ясовуєте відносини;
  • комплексуете через свою зовнішність;
  • комп'ютер, ноутбук, телефон або телевізор у вашій спальні відволікають вас від любовних справ;
  • ваш партнер або партнерка менше цікавить вас;
  • ваше потяг знижено через контрацептивів.

Будь-яку з цих причин можна усунути - і залежить це тільки від вас. Докладіть зусиль, раз це потрібно, і займайтеся сексом, як ви любите - часто і зі смаком, ніжно і неквапливо, або палко і гаряче.