Регулярний секс

Багато людей не здогадуються, наскільки може бутиважливий і корисний регулярний секс. "Чому ж?" - запитаєте ви. Це важлива складова не тільки психологічного благополуччя, а й фізичного здоров'я. Вчені різних країн світу проводили дослідження і опитування тисячі людей, після чого їм вдалося встановити безсумнівну користь сексу.

Плюси регулярного сексу

Секс - відмінний антидепресант

Ендорфіни (гормони щастя), що виділяються в мозкулюдини під час пристрасного сексу, ефективно борються з нудьгою і похмурим настроєм. Після сексу світ навколо бачиться в більш світлих і яскравих фарбах. Якщо ви будете займатися любов'ю регулярно, у поганого настрою буде мало шансів здолати вас. Також він володіє ефективним заспокійливим впливом, причому без побічних ефектів. Стреси і проблеми відсуваються і розчиняються, коли ви з партнером отримуєте задоволення.

Після сексу жінка стає красивішим

Під час сексу в жіночому організмі починаєтьсяактивне вироблення жіночих гормонів - естрогенів. Під їх дією шкіра стає більш гладкою, проходять вугри. Хочете довше зберегти молодість? Найчастіше займайтеся сексом! Адже під впливом естрогенів підвищується пружність шкіри, а це профілактика появи зморшок. Крім цього, поліпшується стан волосся.

Секс спалює калорії і робить фігуру стрункішою

Під час сексу ви ефективно витрачаєте енергію іспалюєте калорії. Чим активніше ваша поведінка в ліжку, тим швидше проявиться корисну дію на талії і стегнах. Особливо добре тренує м'язи жінки під час сексу поза «наїзниця». А вже як ваш чоловік буде радий сприяти вашому схудненню!

Зміцнює імунітет і знижує біль

Заняття сексом стимулюють роботу імунноїсистеми. При регулярних заняттях любов'ю підвищується опірність до вірусних захворювань. До речі, ви знаєте, що головний біль - це поганий привід відмовлятися від близькості? Справа в тому, що як раз цей симптом відмінно знімається після сексу. Крім того, вщухає навіть зубний біль! Крім цих важливих плюсів, користь регулярного сексу ще й в тому, що тренується серцевий м'яз, поліпшується кровообіг.

Чи шкідливий постійний секс?

Давайте з'ясуємо, що означає регулярний секс. Дуже добре, коли ви займаєтеся цим приємним і корисним заняттям не раз на місяць, а хоча б через день, не роблячи великих перерв. Зазвичай постійний секс абсолютно не шкідливий. Але бувають такі винятки, як, наприклад, обмеження лікаря під час вагітності. Це зовсім не означає, що всі 9 місяців потрібно остерігатися занять любов'ю. Тільки при загрозі викидня і на останньому місяці вагітності потрібно проявити обережність. Якщо ви хочете зачати дитину, то теж варто займатися сексом рідше для того, що б сперма була більш концентрованою, і у вас було більше шансів завагітніти.

Любов і секс

Регулярний секс удвох дуже важливий длягармонійних відносин в парі. Адже під час занять любов'ю ви даруєте своєму чоловікові необхідні йому ніжність і ласку. Якщо відсутнє бажання займатися любов'ю, то у партнера можуть закрадатися сумніви. Яку велику помилку допускають багато дружини і чоловіки, вважаючи секс другорядним і неважливим. Адже велика частина зрад відбувається саме через охолодження і асексуальність другої половини. Не варто знімати частину провини і з дружини, якій змінили, можливо, вона неуважно ставилася до чоловіка, нехтувала їм, не дбала про свою сексуальність. Необхідно пам'ятати, що для чоловіків регулярний секс особливо важливий. При довгій відсутності розрядки виникає біль в яєчках і може розвинутися спермотоксікоз.

Постійне бажання сексу

Що робити, якщо чоловік постійно хоче сексу, аваша потреба в ньому менше, ніж у нього? Не варто перекладати проблему на партнера. Можна зайнятися оральним сексом, так ви витратите менше енергії, якщо не хочете займатися любов'ю через утому.

Постійне бажання сексу у жінок - такожнормальне явище. Складність виникає, коли хочеться займатися цим з різними партнерами. Якщо ж ви хочете одного чоловіка і як можна частіше, а він «ухиляється», то існує кілька способів підвищення його лібідо:

  • одягайтеся більш сексуально - геть домашні халати, фруктові маски на обличчі при чоловікові і «чарівні» бігуді;
  • проявляйте себе активніше, не соромтеся говорити про свої бажання відверто і першої спокушати;
  • частіше вибирайтеся разом в кафе, в гості, на прогулянку - в загальному, туди, де побут НЕ буде згубно діяти на ваші відносини;
  • зробіть своє сексуальне життя різнимипозами і видами сексу. Яскраві враження вам гарантовано доставить оральний секс. Однак регулярний анальний секс краще не практикувати - це може бути чревате проблемами зі здоров'ям.

Деякі жінки стверджують: «Хочу постійно займатися сексом тільки в певні дні циклу, в решту часу ж бажання взагалі немає». Такі жінки схильні до гормональним перепадів - бажання сексу гостро проявляється у них під час овуляції, адже саме в цей час спостерігається сильний гормональний сплеск.

Регулярний секс удвох

</ P>

Але чому постійно хочеться сексу одночаснодвом партнерам? Можливо, що зараз ви поглинені почуттям любові один до одного і бажання бути частиною кохану людину ні на хвилину не слабшає. Це просто чудово, насолоджуйтеся цим відчуттям і не обмежуйте себе! Але тільки не забувайте про обережність. У наш час лише секс з постійним партнером може гарантувати те, що ви не підхопите букет венеричних захворювань. Більш того, психологічно безладний секс також вельми шкідливий - він підсвідомо викликає стресовий стан.