Чому боляче займатися сексом

Прикро, коли від сексу замість задоволенняотримуєш лише больові відчуття. Але варто сказати, що такі явища, не рідкість, хоч раз кожна відчувала біль при сексі. А половина жінок старше 35 років відзначають, що періодично їм боляче займатися сексом. Чому так відбувається і що робити в таких випадках, зараз з'ясуємо.

Чому боляче під час сексу?

 1. Напевно, ні в кого не виникає питань, чомубуває боляче при першому сексі (хтось болю майже не відчуває, кому-то перший раз було дуже боляче, але неприємні відчуття були у всіх). А ось коли інтимні стосунки входять в звичку, біль під час сексу насторожує. Але якщо під час сексу, тим більше в його початку, стало боляче, то це не означає, що у вас є якісь серйозні проблеми. Найпоширеніша проблема це недостатнє збудження партнерки, і як наслідок, відсутність мастила. Щоб виправити ситуацію необхідно більше уваги приділяти прелюдії і не забувати про інтимні мастила.
 2. Іншою причиною болю під час близькості може бутинеправильно підібрана поза. Наприклад, багатьом жінкам подобається займатися сексом, коли партнер знаходиться позаду, але деяким в такій позі боляче. Так що не звертайте уваги на думку більшості, будова щось внутрішніх органів у всіх різний, і підбирайте максимально зручну для себе позу.
 3. Якщо є свербіж в статевих органах, вони дужечутливі до дотиків, і стало боляче займатися сексом, то причиною може бути молочниця або інша інфекція. У цьому випадку необхідна консультація гінеколога з подальшим лікуванням.
 4. Також може бути боляче займатися сексом післяпологів. Взагалі лікарі радять відмовитися від близькості з проникненням (оральним сексом починати займатися раніше) на 6-8 тижнів після пологів. Так що якщо після пологів сексом займатися боляче, то можливо, жінка ще не повністю відновилася. Хоча перші сексуальні контакти після пологів можуть виявитися хворобливими через зміну форми піхви. Тепер потрібно знову експериментувати з позами - ті, що вам подобалися раніше, зараз можуть викликати біль. Також біль може бути, якщо був розрив промежини або її розсічення під час пологів. Протягом декількох місяців больові відчуття повинні пройти, а щоб прискорити процес і зробити шкіру більш еластичною в місцях розривів, її можна масажувати лубрікантом або гелем на водній основі один раз в день. Але варто пам'ятати, що не проходять больові відчуття при сексі після пологів можуть говорити про серйозні ускладнення, а значить, потрібно буде звернутися до фахівця.
 5. Якщо боляче займатися сексом після місячних, такще й самі менструації протікають досить болісно, ​​то це може свідчити про серйозне захворювання. Тому тут без візиту до гінеколога не обійтися. Більш того, зволікати зі зверненням до фахівця не варто, тому що несвоєчасне звернення може серйозно позначитися на вашому здоров'ї. Деякі захворювання при відсутності лікування або його пізньому початку можуть привести до безпліддя.
 6. Неприємні відчуття можуть бути і при заняттяханальним сексом. Чому це відбувається і що робити, якщо займатися анальним сексом боляче? Найчастіше біль при занятті таким видом сексу, особливо, якщо це відбувається в перший раз, буває через страх і недостатнього розслаблення м'язів.

  Під час сексу стало боляче

  Вирішити цю проблему повинен допомогти партнер, йогозадача переходити до активних дій, тільки коли жінка досить порушена. Неприємні відчуття виникають і через недостатню кількість вологи - пряма кишка все-таки інші функції виконує в організмі, а значить, необхідної кількості мастила не виділяє. Тому перед анальним сексом потрібно запастися гелем. Ще біль може виникнути при наявності деяких захворювань цієї сфери.
 7. Чому ще може бути під час сексу? Крім захворювань і специфічного будови внутрішніх органів, причиною хворобливих відчуттів може стати страх. М'язи піхви інстинктивно скорочуються і перешкоджають проникненню, звідси і біль. Якщо самостійно з проблемою впоратися не вдається, то вирішити її допоможуть гінеколог з психологом.